Skocz do zawartości

Zablokowane Prosze o pomoc!


Szwagier92

Rekomendowane odpowiedzi

Prosze o pomoc tych ziomków co robili już gry w formacie MMORPG 2D. Mam już strone i gre zrobioną, tylko nie wiem jak kożystać z programu Eclipse lub jakoś tak, a jak nikt w tym nie umie robić to w programie RPG Maker. Prosze o podanie stron na których moge te programy znaleść, prócz tego Eclipse bo to już mam (do tego programu tylko jak się z niego kożysta).

 

Warn za złamanie 9. punktu regulaminu.

Patrysław

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale spinacz ten program jest za trudny jak dla mnie bo już próbowałem. Wole bardziej Eclipse. Oczywiście prosze też o pomoc sebe aby mi pomógł tworzyć tą gre. Oczywiście ta gra nie będzie działać cały czs, dopuki albo ja, albo któryś z moich pomocników nie włączy serwera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale spinacz ten program jest za trudny jak dla mnie bo już próbowałem. Wole bardziej Eclipse. Oczywiście prosze też o pomoc sebe aby mi pomógł tworzyć tą gre. Oczywiście ta gra nie będzie działać cały czs, dopuki albo ja, albo któryś z moich pomocników nie włączy serwera.

Szwagier92 na tej stronie jest poradnik!!!Przeczytaj go to będzie trocge łatwiej. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
rpg makera opanowałem w stopniu wystarczającym do zrobienia przeciętnej gry rpg w jakiś tydzień -.-

 

Przeciętnej gry (nawet w clickowym progsie, bo jak można inaczej nazwać rpg makera :P) nie zrobisz w tydzień, no chyba że jesteś superszybki bill który wymyśli porządną fabułę, znajdzie materiały, grafiki, dźwięki, wymyśli NPC'ów i złoży wszystko do kupy w niecały tydzień. A tu trzeba gracza zauroczyć superfabułą i nieliniowością.

 

@Dawidsu: Mów do szwagra, bo to on założył temat. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Przeciętnej gry (nawet w clickowym progsie, bo jak można inaczej nazwać rpg makera :P) nie zrobisz w tydzień, no chyba że jesteś superszybki bill który wymyśli porządną fabułę, znajdzie materiały, grafiki, dźwięki, wymyśli NPC'ów i złoży wszystko do kupy w niecały tydzień. A tu trzeba gracza zauroczyć superfabułą i nieliniowością.
On nie pisał, że zrobi grę w tydzień, tylko że w tydzień nabył umiejętności do zrobienia przeciętnej gry.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...