Skocz do zawartości

Nabór do X Team


Matizam7

Rekomendowane odpowiedzi

Scenarzysta? Kręcicie filmy czy co... Co do teamu to te "X" jest takie lamerskie.. Zawsze jak jest jakaś litera wyróżniona w nazwie teamu to musi to być X.... Co do teamu to nie chciałbym mieć żadnych zobowiązań, nie ukończyłem żadnej gry bo gdy już jakąś robie to zaczynam następną :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sory ale te słowa mnie uraziły. nie miałem okazji pokazać swoich umiejętności. poza tym prędko ich nie pokaże bo robiłem format komputera i skasowało mi projekty :( na szczęście coś odzyskałem.

@Kargul - Scenarzysta znaczy inaczej (przynajmniej w moim języku) osoba zajmująca się scenariuszem gry (przebiegiem gry) Każdy ma jakąś specjalizację i to podałem. Ponieważ ja zakładałem team rozpatrywałem nazwę dla grupy. Uno - X nawiązuje do czegoś w rodzaju rzeczy nieznanych, niezwykłych (np. taka nazwa jak planeta X nic wam nie mówi - chodzi o Plutona), Duo - X to liczba niewidoma w matematyce a informatyka to w większości matematyka, więc koniec tematu.

 

Myśle że byś się nadawał Kargul ale twoja sprawa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chcę być złośliwy

poza tym prędko ich nie pokaże bo robiłem format komputera i skasowało mi projekty

ale czemu mnie to zdanie nie dziwi? :P

pokażcie coś wartościowego, tym sposobem zdobędziecie członków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PsichiX ma rację, a, i napiszę po raz drugi post który napisałem wcześniej, ale ktoś go usunął...mhh... No więc, widzieliście projekt Gear-Studio ? AT i Almore ? Gdyby teraz napisali na GMClanie że potrzebuję ludzi to by była taka haja na forum że lepiej nic nie mówić :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...