Skocz do zawartości

Guild Wars


Dragon

Rekomendowane odpowiedzi

A jak się ma 1 MB ? Ponieważ to zależy od wszystkiego, jeśli będzie prawie cały dzień to.. będzie kłopot, ale także się zastanawiam czy zamist Guild Wars kupić sobie książkę o C++ (już mam Symfonie) lub książkę o Javie...

 

EDIT

 

A czy to prawda e w Guild Wars maksymalny poziom to 20 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam gw. Jeżeli klucz kupujesz oddzielnie, to ściągasz cała grę z internetu, chyba, że masz dysk instalacyjny. Kampanie są bardzo długie i wymagające, dla początkującego gracza bez żywych kompanów gra może sprawiać naprawdę trudności. I te patchowanie nie trwa cała noc, nie wiem w ogóle gdzie wyczytałeś takie brednie :/ Serwery świecą pustką, bo gra ma już swoje wieki i jest na lekkim wymarciu (Ile lat można grać w gw?) - W dodatku przechodzenie samemu jest BARDZO ŻMUDNE i może doprowadzić nawet do zaśnięcia. Sam z kolega poświęciłem wiele wieczorów kilkugodzinnych i jeszcze nie doszliśmy do połowy kampanii factions.

 

A te pieniądze przeznacz na jakiś lepszy cel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, jak jest limit 20 poziomów to niby jak możesz mieć 22? Znaczy po 20 dalej zbiera się exp, ale "poziomy" dają już tylko możliwość nauki nowych umiejętności a nie dodają punktów do rozdzielenia.

 

I podobno jest kampania, jak ją skończę mogę dalej grać ?

Tak, przechodząc kampanię dodatkowo odblokowujesz dalsze krainy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam nightfall, takie dziwne, wkurza mnie robienie itemów ;p ( nie idziesz np. do kowala i nie kupujesz, tylko sam musisz zbierać składniki)

szkoda też, że jak wychodzisz na q to esteś sam z npcami (ew. jak weźmiesz z kimś party)

ma to ofkoz swoje plusy, jak choćby np. to, że nikt Ci nie ubije mobków czy bossa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kto normalny szuka przyjaciół w internecie, no ale powodzenia tam w szukaniu. I nie rozumiem o co Ci chodzi z "Aaaa czyli mogę mieć 35" - jeżeli chodzi o level, to nie - nie zdobywasz leveli dla obu klas, tylko ogólnie - 20 jest maksymalny, potem każdy level dodaje ci punkt umiejętności, za którego możesz kupić sobie skilla jakiegoś.

 

"spodobała wam się gra?" - Bardzo mi się spodobała, szkoda, że zacząłem grać w nią tak późno - obecnie jest mniej graczy niż kiedyś, i gra nie cieszy się już takim zaintereowaniem. Aczkolwiek nadal istnieją aktywni gracze i gildie.

 

"Ile w nią graliście?" - grałem około 4 dni po 4 godziny dziennie (potem kilka dni ale już po godzinie-dwie). Ogólnie grę mam od roku, ale dopiero jak kumpel zakupił te samą kampanię i razem przechodziliśmy, poczułem na czym polega moc tej gry. Kooperacja jest świetna i rzadko spotykana w obecnych produkcjach. Obecnie jesteśmy trochę mniej niż w połowie, ale nic nie stoi na przeszkodzie byśmy przechodzili dalej - właściwi jest dwie przeszkody - czas i szkoła.

 

"są mili gracze, łatwo było znaleźć przyjaciół ? " - Są mili gracze, ale oprócz nich jest mnóstwo analfabetyzmu i 10-12 latków (w sumie też masz 12 lat)

 

Dlatego moim zdaniem gra będzie za ciężka dla Ciebie i nie proponuję Ci jej kupna. Myślę, że do pewnych aspektów w grze, trzeba podejść poważnie. W dodatku już na początku możesz mieć problemy z wyborem postaci/ogarnięciu gierki. Ja przekonałem się do gw za około 6 razem, gdy po 2 latach jeszcze raz zainstalowałem triala i założyłem konto. Tak się zagrałem, że po ukończeniu 20 godzinnego triala z bratem poleciałem do empicu jak szalony. I tak jak mówiłem, grając SOLO masz nikłe szanse, że gra Ci się nie nudzi.

 

"Hehe, no co biggrin.gif ? Z tego co wiem to ta się gra grupowo laugh.gif" - Przyjaciół nie szuka się się w grach, internecie tylko w życiu realnym - nasi sąsiedzi, koledzy z klasy - każdy z nich może zostać naszym przyjacielem. Ale nie ktoś, kogo nie znamy i i utrzymujemy więź internetową, nie bądź taką cipą za przeproszeniem.

 

A co do gry grupowej - to ta gra bardzo kładzie nacisk na nią. Ale można grać z "botami/najemnikami/komputerem" z którym nie czerpiemy żadnej korzyści.

 

Ja gram nekromantą/mnichem i jestem z niego zadowolony.

Tutaj podrzucę Ci kilka screenów (rzadko je robiłem)

W dodatku świat GW Factions jest niesamowity -> Wielki kontynent pokryty blachami, domami jak po wybuchu wojny atomowej (taka lokacja w klimatach Fallout) i jeszcze urzekło mnie wielkie zamarznięte jezioro - robi wrażenie.

Wrażenie robią też walki z bossami, dłuższe misje fabularne, zdobywanie uzbrojenia nam pasującego i ładnie wyglądającego. Ogólnie wszystko daje satysfakcje w tej grze.

 

 

Sory, tinypic nie działa (przynajmniej mi) - wrzucę potem te screeny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o przyjaciół "gildiowych" których będę znał tylko w grze i będziemy razem grali, ale szybko mi sie ni znudzi, bo kumpel także kupuje, więc będzie fajna rozpierpupa :D, będę kupował w sobotę w media, ale se długo nie pogram ponieważ 19 listopada jest zebranie rodziców w szkole, nagroda gwarantowana: miesiąc kary na kompa + hasło, lepiej być nie może :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w cholerę czy nie, tyle samo było ze półtora roku na polskich.

 

Ok specjalnie dla Was policzyłem mniej-więcej ile osób jest na serwerach: (dane dla miasta Askalon, takiego największego jakby z podstawki)

 

Polski: 6 osób

Europa Angielski: 30 osób

Międzynarodowe: 2 osoby

Ameryka: sami sobie policzcie, każdy niebieski napis to jedna osoba lub jedna niebieska kropka na minimapie (poza tym nie zmieściłem wszystkiego w kadrze ;p)

2dv741f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...