Skocz do zawartości

tło muzyczne


en_6280

Rekomendowane odpowiedzi

Witam poszukuje tła muzycznego do mojej gry logicznej.

Ma być to muzyka "pierwotna" ale żeby brzmiała ładnie (no żeby uszy nie bolały), chodzi mi oto aby ta muzyka była ładnym badziewiem, i przede wszystkim spokojna, instrumenty dowolne może być nawet walenie młotkiem o stół, a dla hardcorów nawet głową(osobiście odradzam na możliwość późniejszej niemożliwości wysłania mi nagrania) .

Gra wyjdzie na 99% prędzej czy później ale planuje wydać demo już na początku 2010, a może nawet szybciej.

Dodam do kreditsów, bardzo zależy mi żeby była to darmowa muza :)

Za poświęcony czas dzx.

 

Edit 1. Rozmiar koniecznie poniżej 1 mb!!! Wystarczy mi kilkanaście sekund tła-bo po prostu zapętlę odtwarzanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie Tobie to wyszło, ale niestety jak dla mnie zbyt szybkie nowoczesne, dla mnie to nie jest syf. Szukam czegoś bardziej kiczowatego, nawet bez rytmu...

Dzięki że poświęciłeś dla mnie cenny czas, ale niestety nie wykorzystam twojego utworu, jest po prostu zbyt dobry :)

Gdybym kiedyś chciał wykorzystać twój utwór dam Tobie znać na PM. (polecam go innym)

Sorki ale zbyt przyłożyłeś się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
muzyka "pierwotna"

żeby uszy nie bolały

ładny badziew

spokojna

może być nawet walenie młotkiem o stół, a dla hardcorów nawet głową

Nie wiem co sądzą inni, ale mnie to dużo nie mówi... Muzyka spokojna z waleniem młotkiem/głową o stół ? Walenie młotkiem w stół, ale żeby uszy nie bolały. A całość to ładny badziew xD .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nirvan93 podobnie jak ostatnio muza świetna :) już bliższa mojemu ideału ale ciągle to nie to, zbyt nowoczesne brzmienie, aczkolwiek jeżeli nic innego nie będę miał to ją wykorzystam.

Assassin głownie chodzi oto żeby brzmiała jak jakaś stara muza (żadna klasyczna, starożytna, techno. itp. coś nowego) instrumenty dowolne,nawet najbardziej oryginalne. Żeby była zrobiona wręcz byle jak, ale z jajem, wiem że dużo w tym sprzeczności. Coś z pogranicza prymitywizmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...