Skocz do zawartości

Drug Gang of Junky


lenin

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Drug Gang of Junky

Gatunek: hmm, Tekstowy RPG z elementami strategii i gry akcji?

 

Opis: Drug Gang of Junky to tekstowy RPG, którego głównym celem będzie stworzenie gangu i dowodzenie im.

Akcja będzie skupiała się wokół handlu narkotykami, kradzieżach i innych przestępstwach.

Celem gry będzie przejęcie wpływów w pięciu dzielnicach poprzez walki z innymi gangami bądź napady na dane miejsca (sklepy, banki etc.).

 

Ogólne cechy gry:

- System rozwoju umiejętności postaci, wraz z nauką sztuk walki ( łącznie 14 umiejętności, 6 stylów walki oraz treningi na siłowni).

- Ponad 70 różnych przedmiotów do kupienia w sklepie ( w tym bronie i samochody)

- Walki rozgrywane w czasie rzeczywistym, wraz ze sterowaniem własną postacią i wydawaniem prostych komend gangowi

- Osobne cechy i umiejętności członków gangu ( majątek gangu przeznaczony może zostać na zakup nowych broni i rozwój umiejętności jego członków).

 

 

Autorzy:

Programowanie:
Lenin

Fabuła:
Lenin

Grafika:
Lenin

Muzyka:
Obecnie brak

Screeny:

 

Inwentarz

Ekran treningu

Wybor członków gangu

Pierwsze podejscie do walki

 

Miałem wogóle nie dawać zapowiedzi ani dema, jednak stwierdziłem, że przydadzą mi się wasze opinie. W tym temacie też za jakiś czas umieszczę jakąś wersję alpha dla testów.

Btw wiele rzeczy jest jeszcze nie skonczonych m.in. ceny danych rzeczy, więc nie czepiajcie się, że np. trening na skakance kosztuje tyle, bo za wyważanie cen zabiorę się dopiero.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten ninja karzełek jakoś nie pasuje, ale ogólnie ładnie sie zapowiada. Wygląd walk cieszy, ciekawe jak mechanika :)

Apropo siłowni może zrób że kupuje sie odżywki albo strzały w dupe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, ninje postaram się zmienić, a co do siłowni to są sterydy wzięte jako całość, po których zwiększają się umiejętności fizyczne oraz przez pewien okres jest nieograniczona energia.

Wygląd walk cieszy, ciekawe jak mechanika

Praktycznie niedawno zacząłem to, więc jak dla mnie to jeszcze nie wygląda nie mówiąc już o mechanice. Ale wszystko w swoim czasie, ten element gry postaram się dopracować jak najbardziej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...