Skocz do zawartości

Telewizor do niewielkiego pokoju


GladiusX

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Od kilku dni posiadam konsolę Playstation 2 (jestem z niej zadowolony grafika jest super) jednak moją mamę wkurza, to że ciągle siedzę w salonie i napierniczam w gry. Zaczęła się zastanawiać nad jakimś małym telewizorkiem do mojego pokoju żebym mógł u siebie grać. Nie specjalnie poszedłem do biedronki i zobaczyłem taki telewizorek 14" za chyba 250 albo 300 zł. Poszukałem na internecie i znalazłem ten produkt na allegro: http://www.allegro.pl/item745148061_nowy_t...rok_225_zl.html jak myślicie (nie mówię że chcę go kupić) czy wystarczyło by mi to do oglądania telewizji i (to jest główny cel) grania na konsoli? Czy może coś innego? Polećcie coś nie przekraczającego 325-350 zł! Z góry dziękuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki telewizorek byście polecili? Bo jeszcze gdzieś miałem linka do większego za 325 zł chyba 19 albo 22" to już jest chyba większy wypas co? A wy co wy byście polecili ja w tym czasie poszukam linka lub innego TV.

 

EDIT: O to było coś takiego 21'' zresztą sami poczytajcie to będzie lepsze cy ten format ekranu będzie zły do tego co chcę z nim zrobić? 4:3 http://www.allegro.pl/item791237537_telewi...roclaw_hit.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak możesz to kupuj z większą przekątną ekranu, bo na takim małym ekraniku za fajnie się nie gra.

 

btw jakaś dziwna mania pytania o zakup różnych rzeczy się zrobiła. Jeszcze komputer to rozumiem, ale telewizor? ;o

Weź przestań, telewizory kineskopowe różnią się od siebie głównie przekątną. Więc nie wiem, jaki masz problem ze znalezieniem telewizora...

 

E:

cy ten format ekranu będzie zły do tego co chcę z nim zrobić? 4:3

Co chcesz z nim zrobić? Jak ma możliwość zmiany formatu (o czym nie ma informacji) To sobie zmienisz na 16:9 czy co tam chcesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Granie na PS2 na zbyt dużym ekranie jest bezsensowne, bo pees ma niską rozdzielczość i gry mogą wyglądać strasznie, no chyba że telewizor ma dobry filtr obrazu, jak np. mój 32-calowiec (O grach z psx to już w ogóle mowy nie ma na takim czymś - w takim Diablo praktycznie nic nie widać z gry). 21 cali to maksimum, no chyba że myślisz o kupnie nowszej konsoli w przyszłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fallord tu m rację nie planuję tak szybko zmiany konsoli a przynajmniej tak długo jak będzie działała. Zadam pytanie trochę inaczej. Ile cali będzie miał w tym przypadku najlepszy telewizor pod PS2. Bo niechcę ani za małego ani za dużego. 14" to będzie chyba za mało co? Ile cali i jakie odświeżanie powinien mieć telewizor przeznaczony pod PS2? Najlepszy można powiedzieć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Telewizor 20' lub 21' dla twoich potrzeb będzie najbardziej optymalny. Telewizorek 14' opłaca się tylko do małego pokoiku i wyłącznie telewizji, ponieważ przy niepłaskim ekranie geometria jest fatalna. Do tego przy takiej małej przekątnej szybciej popsujesz sobie oczy, zwłaszcza przy grach, ponieważ w owych jest więcej statycznych elementów, tekstów czytania itp. zmuszających oczy do bardziej wytężonej pracy, a im mniejsze elementy tym gorzej. Bierz tego 21' dla pracy i zdrowia. I oczywiście zachowaj odpowiednią odległość. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...