Skocz do zawartości

Freeware wtyczki VST, VSTi różnych instrumentów i dzwięków


RaistlinBlackRobe

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Piszę, ponieważ szukam wtyczek VST i VSTi pozwalających uzyskać brzmienia różnych instrumentów oraz efektów dźwiękowaych. Chciałbym, abyście polecili mi takowe(najlepiej takie, które sprawdziliście i jesteście zadowoleni z efektów), z tym jednym haczykiem, że ze względu na napięte rozplanowanie budżetu chodzi tu o wtyczki freeware.

Z góry dzięki.

Oto lista instrumentów:

-organy Hammonda(najlepiej zarówno z jak i bez rotary)

-organy kościelne

-jakieś jasne pianinko

-perkusja(do mocniejszego rąbnięcia, głównie chodzi o: twina, werbel, 4 albo 5 tomów i jakieś blachy, ale nie musi ich być wiele)

-bas elektryczny(ew. akustyczny) - fajnie gdyby jakiś z twangiem i gdyby dawał radę naprawdę bardzo nisko

-różne smyczkowe

-wycie(dęcie) wiatru - taki charakterystyczny dźwięk, jak np. na początku

-metalowy dzwon(najlepiej o dużej średnicy)

-jakieś ciekawe ambientowe efekty, którymi można by budować duże napięcie(efekt coraz intensywniejszy,słuchać coraz bardziej napięty i jak już nie wytrzymuje to łup z gitarami wejść)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Z tymże używam Reapera 0.999 i jako, że jest to dość stary soft, to obawiam się, że nie obsługuje on soundfontów. Powiedzcie mi, że się mylę.

Tak ogółem na tych stronach co podałeś powinienem znaleźć rzeczy na poziomie, tak?

EDIT: Dzięki pewnej wtyczce VST mogę używać sfz i sf2, ale dalej za cholere nie wiem jak użyć tych z rozszerzeniem sfArc

EDIT2: Już mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...