Skocz do zawartości

prośba do propy


trolu122

Rekomendowane odpowiedzi

chciałbym nadać pijaczkowi fajny chwiejny ruch, jak stoi w miejscu to sie chwieje, jak idzie to pochyla sie do przodu, im bardziej pijany tym bardziej sie buja

https://gmclan.org/up2260_11_sznagi.html to moje wypocinki ale nie wygląda to zadowalająco

zwracam sie z prośbą właśnie do ciebie bo podobny motyw zastosowałeś w souljahu, tam koleś też jak biegł to wyglądał jakby zaraz miał sie przewrócić na twarz, a pozatym jesteś najlepszy na tym forum i to dla ciebie pryszcz :D ewentualnie w ostateczności jakbyś mógł chociaż jakies cenne wskazówki podać i mnie troche nakierowac jakby to osiągnąć.

z góry dzia mistrzu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ty myślałeś że jak wypowiesz sie w moim wypasionym temacie będziesz równie fajny jak ja?

a z PW nie skorzystałem bo bardzo rzadko korzystam z tej opcji i po prostu nie przyszło mi to do głowy

a poza tym jeśli propa pomoże i sie zgodzi to i inni będą mogli z tego skorzystać - może komuś sie też przyda no nie?

z resztą jak chcesz też możesz pomóc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Wy macie cos takiego jak raport z dopiskiem: "przeniesc do pytan poczatkujacych/zaawansowanych", wiec nie potrzebnie psujecie sobie nawzajem humor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...