Skocz do zawartości

1394 FireWire


LolikZabijaka

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, kupiłem se ostatnio kartę FireWire, abym mógł se nagrywać programy z telewizji bezpośrednio na kompa :D Ale mam problem, szukam sterów do owej karty, allegrowicz przysłał mi jakąś płytkę, ale jest na niej tylko program Ulead (który mam już na kopie, rzecz jasna oryginalny) i niestety nie doszukałem się na niej sterowników. Chłopak mojej siostry (reżyser) powiedział mi że sterowniki są niezbędne abym mógł przechwycić obraz. Komp raz wykrywa kartę raz nie. Szukam więc sterowników do karty, w googlach szukałem ale nic nie znalazłem.

 

Proszę o pomoc i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm może i to ale mam problem, bo komputer zachowuje się tak jakby tej karty w nim nie było a działa, bo wczoraj komp ją wykrył

 

@Edit problem został rozwiązany, do tej karty nie potrzeba sterów, po prostu trzeba zresetować urządzenia przechwytujące sygnał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

niestety problem wrócił komp znów nie wykrywa karty, nie mam pojęcia co się dzieje

 

Sprawa po długich przemyśleniach staje się jaśniejsza. Z tego co mi wiadomo do FireWire nie potrzeba sterowników, więc podejrzewam, że może być to wina DV boxa, który nie przekazuje z jakiegoś powodu sygnału do komputera. Odkryłem to kiedy przypomniałem se jak pierwszy raz włożyłem kartę - komp wykrył ją bez problemu, potem ją przełożyłem do drugiego slotu - to samo, dopiero potem straciłem kontakt z kartą.

 

Więc co mogę teraz z tym zrobić? Dodam że mam DV Boxa Firmy PINNACLE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...