Skocz do zawartości

Xbox 360 Arcade


Dragon

Wielki finał :D .  

14 użytkowników zagłosowało

  1. 1. ...

    • Xbox 360
      4
    • PC
      4


Rekomendowane odpowiedzi

Real life jest o wiele lepszy.

Realistyczny system swiatel, dzien i noc, oraz mnostwo minigier typu, wez aparat i porob zdjecia kwiatkom.

Rly.

 

Wiem ze JA to mowie, ale ostatnio ojciec mi podarowal aparat. Teraz co zachod slonca, albo w nocy sobie bede biegal po wsiach i pstrykal : 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 96
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Real life jest o wiele lepszy.

Realistyczny system swiatel, dzien i noc, oraz mnostwo minigier typu, wez aparat i porob zdjecia kwiatkom.

Rly.

 

Wiem ze JA to mowie, ale ostatnio ojciec mi podarowal aparat. Teraz co zachod slonca, albo w nocy sobie bede biegal po wsiach i pstrykal : 3

to chyba jedyne MMO jakie mi się podoba. tylko polonizacja trochę schrzaniona.

 

olo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znasz jakies czity?

 

Ja znam trik... Bierzesz pistolet celujesz w głowę i mało że lądujesz w drugim świecie to dostajesz Extra punkty za Headshota... a tak na serio... Bo TIGER mówiłeś że ten chłopak twojej siostry ma Xboxa... JAKIEGO? bo to też wiele znaczy... Podobno Jaspery czyli np. Arcade który ma HDMI to Jasper najczęściej. One mają poprawiony system chłodzenia i kilka korekt błędów... W każdym razie są podobno cichsze... Z drugiej strony jak zaniedbasz swojego Xboxa to nie skarż, się że wyje... Choć i tak z tym co napisałem mogę się mylić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi że tańsze od gier na Xbox'a :D , ale mnie to dowala... 3 gry w które chce pograć na klocku, a na PS3 w najnowsze gry przez neta... ajajaj... :P .

 

EDIT

 

Ten "chłopak" ( :D ), ma Xbox'a Arcade 60 GB, ja se kupuje to samo tylko że jeszcze z wejściem HDMI :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jaspera moim zdaniem najprawdopodobniej bo z wejściem z HDMI są już chyba tylko Jaspery... Kupować konsolę dla trzech gier? Trochę bezsens jak dla mnie... To tak jakbym narażał życie i zdrowi moje i mojej rodziny dla paczki chipsów... Trochę strata kasy... A na PS3 tych gier nie ma? bo jeżeli kupować konsole dla trzech gier lub kupić konsolę bo coraz więcej spolszczeń... to wiesz co bym chyba wybrał PS3... A zresztą... podaj tytuły tych gier a my ci powiemy czy warto... Bo może będzie warto ale wątpię... Albo nie lepiej kupić se PS3 i do kumpli skomlić o zgodę w pogranie sobie xD... Wiesz ty masz taki wybór a ja albo se kupie PS2 albo Xboxa 360 na PS3 mnie już nie stać i nie mam warunków... Dalej się nie zdecydowałem a jutro pewnie sądny dzień, bo jak nie to siora mnie obierze... ;-/ ZAPEWNE!

 

EDIT: Z drugiej strony jesteśmy podobni... xD Ciebie kuszą trzy gry na Xboxa, a Mnie na Playstation 2 (na którego zresztą mam najlepsze warunki bo to Current-Gen.) Ty myślisz czy kupić sobie PS3 bo tam idą spolszczenia fajne, ja myślę o Xboxie bo tam są fajne gierki i nowsze... hehe... Teraz zrozumiałem co czujesz... MASAKRA też nie wiem xD

 

KUPMY SE WII xD (nie nabijam się)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba... trzeba poważnie podejść do sprawy...

 

Twu!!!! Wypluwam to co powiedziałem... Naprawdę... BARDZO DUŻO TYTUŁÓW!!!

Chyba... Muszę... Do k***y nędzy... Przestać... Ciągle... Używać... WIELOKROPKÓW!!!

Wii jest wlasnie najlepsze ze wszystkich. Tam nie ma tak jak w PS3 ze producenci zapomnieli ze robia konsole do GIER. Na wii potrafie siedziec 24/7. Na Ps3 siedzie max 4 godz. Na Xboxie sie fajnie przez neta gra, ale tylko przez pierwsze 4 minuty.

dla mnie o dziwo tylko Microsoft nie zapomniał, że robi konsolę do gier. a i tak mam konsole konkurentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co ci do moich wielokropków... może lubię? Może i Microsoft rzeczywiście nie zapomniał o tym co robi... ale mimo wszystko chyba zdecyduje się na PS2... Tanie i takie hity, że jak dla mnie szok... Boję się wadliwości konsoli... Głośność jak grałem u kumpla to mnie po prostu wkur..... a Wii? proszę państwa normalnie gier więcej na świecie nie widziałem ;-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Marmot, ale ja lobię gry RPG.. No ale kupie Xbox'a i tyle :P , a jeśli znowu zmienie zdanie proszę o danie mi bana na tydzień :D (piszę to umyślnie) .

 

EDIT

 

By mógł mi ktoś wytłumaczyć na tej stronie (klik), tam gdzie są informację "Techniczne" piszę "Dysk twardy: opcja " ? No właśnie ta "opcja"... chcę mieć 60 GB i niew iem co to oznacza....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...