Skocz do zawartości

Dla dziewczyny :)


london

Rekomendowane odpowiedzi

Chcesz ją "udobruchać"? To daj kwiatka albo narysuj coś (jeśli umiesz owcors) i wtedy przepraszaj, eh.

Myslisz, że nie próbowałem? Tylko taki pomysł przyszedł mi do głowy. Jeśli to się nie uda to trudno. Ale fajnie mi łezka wyszła :P

 

EDIT.

 

Tak wogóle to chciałem o ocene pracy a nie o porady jak udobruchać dziewczynę. Jak zechce porad to wejde na forum.ogrodymilosci.pl ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę Cię obrazić czy coś ale jest różnica przyjść w garniturze z kwiatkiem a w codziennym ubraniu :] Spaprałeś coś to teraz za nią biegaj (jeśli Ci na niej zależy) ;)

 

Wg mnie lepiej było by dać sobie spokój z pisaniem tego rodzaju "e-kartki" (chyba tak to można nazwać) :D To chyba najłatwiejsze co można zrobić.

 

Ale to moje zdanie ;)

 

EDIT

Ok. ok. xD Już nic nie mówię jak nie chcesz =]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wam odbija? W tak młodym wieku dziewczyny sobie znajdywać? Nie lepiej cieszyć się wolnością słowa i wyboru? ;P

Próbowałem :P

 

Nie chcę Cię obrazić czy coś ale jest różnica przyjść w garniturze z kwiatkiem a w codziennym ubraniu Spaprałeś coś to teraz za nią biegaj (jeśli Ci na niej zależy)

Skąd ja wezme garnitur? Lepiej zrobić coś takiego bo mam jeszcze z tego przyjemność :) Zawsze nudziło mnie robienie długich projektów po kilka tygodni i tak zakończone klęską, a tu 30 minut i masz piękny obrazek z płaczącą łysą pałą :P

 

A te kwiatki to lepiej przez jakiegoś gońca albo pocztą (myślałem nad tym :P) bo ona mnie nie chce widzieć na oczy. (no niestety musi ale woli jak najmniej).

 

EDIT.

 

Usunąłem te napisy, bo jakoś nie pasowały (nie mój styl ;)). Może ta (jak to nazwać? :P) kartka będzie miała jakieś większe zastosowanie. Kto wie może uczynie z tego jak z większości moich gier coś w co by dało się grać czy jak? O_o (nagmatwałem troche)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wam odbija? W tak młodym wieku dziewczyny sobie znajdywać? Nie lepiej cieszyć się wolnością słowa i wyboru? ;P

A potem zostajesz nie wyżytym seksualnie gwałcicielem XD .

 

Tak poza tym - 5MB to chyba za dużo x] . Ściąga się i ściąga, a przez email, bo pewnie tak to dasz, to przecież to będzie się odbierać parenaście minut Oo . Jak się ściągnie, to skomentuję :] .

 

EDIT: Dobra, ściagnęło się. No to komentarze.

Po pierwsze: moim zdaniem słabe to dość. Brakuje tła, które powinno być jakieś różowe w biało-różowe serduszka (w końcu to ma być dla dziewczyny, co nie ;p ?). Nie potrzebny antyaliasing na literach. No i ten obrazek taki brzydki moim zdaniem. Dopracuj to jeszcze, a może fajne nawet wyjdzie, ale sądzę, że lepsze to by było może w formie jakiegoś przebajerowanego emaila?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie tu nową wersję :P https://gmclan.org/up338_4_Wybacz_mi_to_to_lepsze.html

 

Po pierwsze: moim zdaniem słabe to dość. Brakuje tła, które powinno być jakieś różowe w biało-różowe serduszka (w końcu to ma być dla dziewczyny, co nie ;p ?).

 

Tło już jest. A te serduszka by chyba nie pasowały do śniegu :).

 

Tak poza tym - 5MB to chyba za dużo x] . Ściąga się i ściąga, a przez email, bo pewnie tak to dasz, to przecież to będzie się odbierać parenaście minut Oo . Jak się ściągnie, to skomentuję .

 

Dam to innej koleżance żeby jej przekazała, bo jak zobaczy, że to ode mnie to pewnie nie obejrzy :P A 5MB hmmm... Może dasz jakąś rade żeby to zmniejszyć nie tracąc przy tym za bardzo na jakości ;)

 

Nie potrzebny antyaliasing na literach

Nie wiem co to takiego :P

 

No i ten obrazek taki brzydki moim zdaniem

 

Faktycznie powinienem dorobić mu jakieś włosy i może jakieś cieniowanie. Ale czy da się to jeszcze zrobić, żeby animavja się nie zrypała? Bo jedyne wyjście jakie widzę to pozapisywać te klatki (czy jak to się tam zwie) i wtedy edytować, a potem wkleić spowrotem. (Chyba znowu nagmatwałem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no, widze że się starałeś ale mam dla ciebie rade zmień ten nos na jakiś bardziej ludzki lub najlepsza dla ciebie rada jeśli masz aparat cyfrowy a jeśli nie masz to pożycz od kogoś i zrób sobie zdjęcie ze smutną miną potem usuń tło wstaw je i dorób łezke to będzie naprawde EXTRA nawet jeśli cię nie kocha to się zaśmieje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mam takie pytanko, zadam je tutaj żeby nowego tematu nie robić. Może ktoś podać jakieś fajne programy do robienia animacji. Ale żeby był tak prosty w obsłudze jak GM abym zajarzył szybko i żeby był dość rozbudowany, nie to co pivot (blee).:) Chyba nie wymagam za wiele.

 

Pozdro. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym uważam, że lepsze przeprosiny byłyby jakbyś jej osobiście powiedział, a nie przez coś takiego. Do mowy dołącz kwiaty i tyle.

 

Ależ to pomysłowe :P Nie wiem czy zdobędę się na odwagę ale pomyślę :P.

 

EDIT.

 

Jak tylko skończy mi się kara :P biorę się za robienie jakiejś gierki. A dziewczynie dam tak jak radził mistrz BP Ultimate :P kwiatka albo coś. Nie mam talentu do robienia animacji i takie rzeczy nie wychodzą mi najlepiej. (może się poucze troche macromedia flash i coś zmajstruję :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ty jej takiego zrobiłeś, że Cię nie lubi...?:P

 

Ja kiedyś miałem podobnie i po przeprosinach... powiedziała mi że mi wybacza... a teraz spier...z domu bo zaprosiłam chłopaka. (czyli: zostańmy przyjaciółmi)

 

 

Jak zabiłeś jej brata, to i tak jej już nic nie pomoże.

A jak np. dałeś jej klapsa w tyłek, to za co ją przepraszać? Nie rob problemu, to go nie będzie.

 

Jedna ważna zasada:

Czy w podobny sposób przepraszałbyś kolegę? Czy powiedział byś jeszcze coś specjanie obraźliwego, a następnego dnia i tak by nikt o tym nie pamiętał? Wątpie, abyś dla kolegi też takie coś robił, to po co dziewczynie takie coś?

 

Jej własnie o to chodzi, abyś jej uległ, próbuje Tobą zawładnąć (już się jej to udało, skoro zamiast gierki FPP, robisz przeprosiny:)

 

A jak chcesz jej dać coś, to daj jej siebie (w przenośni i w realu), ona nie czeka na Twoje kwiaty, twoją aplikacje, twoje przeprosiny, twoją kasę, furę, tylko czeka na Ciebie, na swojego księcia. :)

 

Jeżlei naprawdę jej cos złego zrobiłeś, lepiej przeproś ją osobiście, kwiaty mogą być... (tylko nie doczytałem tematu, ktoś coś gadał o jakimś garniturze? Po co takie "bajery", lepiej w zwykłym ubraniu, tylko czystym ;P) A jeszcze coś, tylko dając jej kwiaty czasem nie gadaj:

 

" Idąc po drodze, pomyślałem że niedawno były święta, i postanowiłem Ci kupić te kwiaty. Proszę są dla Ciebie, tylko się nie smuć, do niczego Cię nie zoobowiązują...". :)

 

 

 

PS: Co do aplikacji, polecam zmienić tło i buźkę... ;) Można by też dorobić jakieś fajne animacje, na tym nowym tle (hmm, tylko nie różowe serduszka, wymyśl coś oryginalnego, coś co żaden inny chłopak by nie wymyślił.... :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...