Skocz do zawartości

Counter Strike 1.6 CD-Key


Dragon

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż kupiłem dawno grę "Counter Strike 1 Anthylogy", potem przestałem grać i skasowałem steama, teraz kłopot w tym że zapomniałem hasła do konta i secred answer (aby przypomnieć hasło), a tylko jeden raz mogę używać CD-Key. Czy niema jakiegoś trcku czy coś, dzięki któremy mogę inaczej odzyskać hasło, lub użyć jeszcze raz CD-Key'a ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

skorzystaj z translatora google.

Zresetowali znaczy poniekąd usunęli lub ustawili takie, które ci podadzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem tak:

 

Hi, I would like to ask me whether ye be able to delete / enter new password for your account steam because usunolem last Steam and now I forgot the account password and I can not recall because they also forgot to answer the question (I could write ...). I live in Poland, so please to not difficult to answer. Account information:

 

Username: #####

Password: ...

E-mail: #######

 

In any case, what I had to write after registering the game (I printed it, I give only a portion of the lot because it is ...):

 

Steam account name: #####

Contact email address: ########

 

Product name: Counter-Strike 1 Anthology

Confirmation code: ##########

 

Write a registration code which I had in the "instructions" in the box panels. In the event of any "problems and hurt" I can also give the pictures. Yours!

 

Code:

 

#########

 

Bardzo proszę o pomoc.

 

EDIT

 

A kij im w oko :P , ich wina jak nie zrozumieją, wysyłam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać że to translatorem przeleciałeś.

 

enter new password for your account steam because usunolem last Steam and now I forgot the account password

 

I live in Poland, so please to not difficult to answer.

 

In the event of any "problems and hurt" I can also give the pictures. Yours!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiem :) , ja bym nie dał rady napisać po ang listu... ale właśnie im wysłałem...

EDIT

 

O cholera !! Jacy oni szybcy są! Już dostałem email :o .

 

EDIT2

 

LOL ? Właśnie przetłumaczyłem ten list:

 

Prosimy nie odpowiadać na tę wiadomość. Ten e-mail została wysłana z komputera, odpowiedzi nie będą czytać.

 

Witaj,

 

Właśnie wysłał wiadomość do helpdesk używamy do zarządzania e-maili. Przed e-mail jest wpisana do naszego systemu, należy utworzyć nowe konto. Aby zakończyć złożeniem e-mail, zapisz się pod następującym adresem:

 

:boxed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOLWUT

Mówiłem, nie przerzucaj przez translator, nawet nie sprawdziłeś tego co jest napisane.

...for your account steam because usunolem last Steam...

rządzi :D

 

In the event of any "problems and hurt" I can also give the pictures. Yours!

<rofl> ahahahahahahohohohohihihihehe

roflrofl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

AntY, o ile się nie mylę to ty mu podpowiedziałeś:

skorzystaj z translatora google.

więc jesteś odpowiedzialny za tę katastrofę polskiej myśli lingwistycznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Ale nie powiedziałem

"Hehe korzystaj z translatora pisząc jakieś bzdury i nie sprawdzając co tam pisze po przetłumaczeniu."

^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Albo na ruski:

 

Привет, я хотел бы спросить меня, могу ли вы сможете удалить / ввести новый пароль для учетной записи пар, поскольку последний usunolem паровые и теперь я забыл пароль учетной записи, и я не помню, потому что они также забыл ответить на вопрос (я могу писать ...). Я живу в Польше, поэтому, пожалуйста, не трудно ответить. Информация об учетной записи: Имя пользователя: ##### Пароль: ... E-Mail: ####### В любом случае то, что мне надо было написать после регистрации в игре (я напечатал, я даю лишь часть много, потому что это ...): Паровые имя учетной записи: ##### Контактный адрес электронной почты: ######## Название: Counter-Strike 1 Антология Введите код: ######## # # Создать регистрационный код, который я в "Инструкции" в окне панели. В случае каких-либо "проблем и больно" Я также могу предоставить фотографии. Yours! Код: #########

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze by było, jakby goście od steama odpowiedzieli przepuszczając przez google Angielski tekst na Polski.

Tiger sam przepuścił ich odpowiedź i nawet podał:

Prosimy nie odpowiadać na tę wiadomość. Ten e-mail została wysłana z komputera, odpowiedzi nie będą czytać.

 

Witaj,

 

Właśnie wysłał wiadomość do helpdesk używamy do zarządzania e-maili. Przed e-mail jest wpisana do naszego systemu, należy utworzyć nowe konto. Aby zakończyć złożeniem e-mail, zapisz się pod następującym adresem:

lolz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...