Skocz do zawartości

snajper


ussnimitz

Rekomendowane odpowiedzi

w bohaterach mroku teraz:

1.wymyślam nazwy skilli i co będąrobiły

2.obmyślam questy i fabułę dokańczam

wszystkie te żeczy spisuje sobie na kartkach a potem przerobie na kod i dopiero wtedy do game makera.

 

I z tego powodu mam dużo wolnego czasu na kompie więc dokańczam (i zmieniam) mój pierwszy projekt.

 

a poza tym przed bochaterami mroku miałem jeden projekt (ten który dokańczam) więc nie mów: CO Z POPRZEDNIMI PROJEKTAMI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sry za offtop i czepialstwo, ale "Bochaterowie Mroku" - specjalnie czy nie, ale przerażający błąd :D

EDIT: "pracoje" - no facet, słownik się kłania ;)

 

@japanstasiu: nie zauważyłem niestety Twojego posta traktującego o tym, sry :D

btw. zmień sygnę bo będę miał koszmary :0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego to bochaterowie a nie bohaterowie bo chciałem jakoś to podkreślić że są takimi bohaterami inaczej bo pisanie "bohaterowie inaczej mroku" jest nie za fajne więc jak macie pomysł to powiedzcie jaki dać tytuł żeby uświadomić że są to bohaterowie inaczej bo ja myślałem że ruszycie głową że to jest specjalnie bo w każdym lepszym edytorze by podkreśliło jako błąd, a takie napisanie z błędem to tak jak... zapomniałem jaki to był wyraz ale w jednym znaczeniu pisał się przez h a w innym przez ch (jak znajde to napisze),tak więc jak macie lepszy pomysł na tytuł do będę bardzo wdzięczny.

 

Dobra, strasznie się rozpisałem a teraz na temat, daje gwarancję że projekt dokończę i jeden i drugi także nie martwcie się że grafika pójdzie na marne.

 

edit:zadowolony? śpieszyłem się bo nie miałem czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może chodzi o wyrazy hełm i Chełm??

a tu masz snajpera jak celuje jak będziesz chciał jak biegnie to napisz (niewiem czy ten styl pasuje Tobie) sam rysowałem :P snajper celuje

Edit 1. jak podoba Ci się mój styl to mogę zostać Twoim grafikiem oczywiście za udział w napisach :)

Edit 2.

także nie martwcie się że grafika pójdzie na marne.
Coś sugerujesz... Trza było napisać że nie pójdzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodziło mi o takiego jak w tym temacie (6 post) https://forum.gmclan.org/index.php?showtopi...hl=%BFo%B3nierz

 

przydał by się właśnie taki i jeszcze jak biegnie.

 

edit: martwiłeś się że grafika pójdzie na marne więc napisałem żebyś sie nie martwił a jak napiszę że nie martwcie się że grafika nie pójdzie na marne to by znaczyło że grafika pójdzie na marne i nie musicie się o to martwić. Z nie pójdzie trzeba by było napisać : nie martwcie się , grafika nie pójdzie na marne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przysłonięta ramieniem/łokciem o_O

 

szczerze mówiąc broń robiłem parę sekund. na nią nie zwracałem prawie uwagi : p zaraz zrobię staranniejszego snajpera : ]

 

 

 

Ok. Już coś tam zrobiłem : p Przekazuję wam do użytku : p Jak ktoś by coś jeszcze chciał takiego "grafika by newbie" :P to pisać na PW xD

 

 

 

dla porównania:

24481929.jpg

 

 

95289270.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli mógłby ktoś zrobić to przydałby mi się jeszcze szturmowiec z karabinem 64x64 i jak strzela z pistoletu który trzyma w prawej ręce. donway prosił bym cię żebyś zrobił tak jak ci napisałem na pw z tym trzymaniem karabinu i zrobił jak strzela jedną ręką (prawą) z pistoletu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...