Skocz do zawartości

Doom i Skulltag - Rozgrywki


Flaque

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że już zaspamiliśmy temat z Hidden&Delicious, a nikomu nie chciało się zakładać tematu dla Duma, to ja to zrobię, gdyż nie mogę spać.

 

Dzisiejsza rozgrywka całkiem udana gdyby nie to, że wczesne levele TNT nudne.

 

Gramy przez Skulltaga, wymagana jest seria Doom (1, 2, TNT, Plutonia), którą łatwo można znaleźć w internecie (nie, żebym namawiał, lol). Skulltaga można pobrać poniżej.

www.skulltag.com

 

Jeśli znacie ciekawe WAD-y, w które można zagrać to proponujcie je tutaj śmiało!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hexen z czasem staję się strasznie nudnym i monotonnym labiryntem. Grałem w niego kiedyś na coopie i zanudziła nas ta gra cholernie. O wiele lepszy jest Hexen II, ale w niego na Skulltagu się nie pogra. Ja proponuję pograć klasycznie, coopa w Final Dooma Plutonia, bo Doom 1 i Doom 2 będą za proste.

I TYM RAZEM BEZ SV_CHEATS 1 GRAMY, BO POXIPOL ZNOWU WŁĄCZY SOBIE GODMODE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flaku nie pieprz ..ten mod jest zabugowany pod coopem...radzilbym Ci wczesniej sprawdzac co proponujesz .

 

Ja proponuje : The Great Bicycle Mystery 2

 

Description : The Great Bicycle Mystery 2 is a 32 level journey that will take you to the lowest pits of hell to the brownest of techbases to the highest of mountain teleportation testing facilities to the greasiest of restaurants to the most obligatory of sewer maps. Along the way, you'll encounter 9 new monsters, new textures, catchy music, and stuff.

 

This wad is designed for 1-8 players and contains upgraded maps from the first The Great Bicycle Mystery plus 17 new ones. So, you don't have to bother playing the first The Great Bicycle Mystery because everything you could possibly need is IN THIS ONE WAD. Pretty intense, I know.

 

There is a semi-survival style mode that will take effect if you play online. This is to make the game more challenging and encourage careful play. All maps are completable from pistol start in single player mode, so don't worry if you are playing alone.

 

You'll start from humble beginnings at the local restaurant and uncover a massive invasion the likes of which hasn't been seen in almost eleven days. The janitors just got finished yesterday mopping up after the latest hellspawn invasion! Do you know how much disinfectant those guys go through!? Have fun, we hope you enjoy.

 

Wielu ludzi narzeka ze brakuje ssg na poczatku . Ale jaki sens jest miec najmocniejsza pukawke na samym poczatku ? Od 7 lvl dostajemy co lvl ta bron wiec nie widze problemu .. jak mozna przeczytac gra zawiera 32 lvl... fabula.. i ten wad byl specjalnie robiony pod coopa . Marmot nie jest przekonany bo nie gral ,ale mam nadzieje ze dzisiaj bedziemy sie swietnie bawic na tym wadzie....

 

ps. O ktorej dzis zaczynamy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SSG wcale nie jest najmocniejszą bronią w Doomie panie geniusz, tylko najfajniejszą :) . A ci co grali swego czasu w Dooma to wiedzą jak jej używać tak, żeby zużywając jak najmniej ammo, zabić jak najwięcej (o, ja wczoraj zabiłem 4 impy jednym strzałem :) ). Możemy spróbować tego WADa ale nie jestem przekonany. Nie słyszałem o nim wiele dobrego, jak były jakieś dobre oceny to tylko bez uzasadnień, co do mnie nie przemawia. Ale ok, zagrajmy. Tylko najpierw byś dał do niego link, co by każdy sobie ściągnął, jak wymyślasz takie niestandardowe durnoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podzielam Twoje zdanie Poxi xD .

 

HM....aa... Wy chyba nie macie na co narzekac ;P . Moim zdaniem jestescie uprzedzeni do WADa ( Ty I Riki ) poniewaz nie jest to standardowa doom siekanina i pewnie odpuscicie sobie po 1 lvl .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pograłem w tego moda i przyznam, że nigdy nie grałem w nudniejszego WADa dla Dooma. Cóż, życzę wam miłej gry, bo ja wątpię, że się zjawię. Jeszcze zobaczę, ale mimo wszystko :P . Chyba, że tylko na chwilę zobaczyć jak to na coopie wygląda, bo boty wbudowane w Skulltaga nie umieją grać w coopa, tylko biegały w kółko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Razem z Marmotem uwazamy ze te 3 produkcje sa naprawde warte zagrania w coopie....napewno zagramy we wszystkie ,ale dzisiaj musimy cos wybrac wiec :

 

Memento Morii - http://www.doomworld.com/idgames/index.php?id=4855

Plutonia - Kazdy ma ;D

Eternal- ftp://ftp.fu-berlin.de/pc/msdos/games/idg...nal/eternal.zip

 

Ja glosuje za Eternal

 

Ps. Tylko nie przejdzcie WADow zanim nie rozpoczniemy coopa ! :D Tylko sprawdzcie co i jak..

 

------

Glosowali - Marmot,Ziutt,Rikitiki

 

MM - 0

Plutonia - 2

Eternal - 1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...