Skocz do zawartości

Dark Crusade - Patche i Multiplayer


Fallord

Rekomendowane odpowiedzi

No więc tracę już siły, a może już ktoś ten/podobny problem rozwiązał. Na stronie gram.pl jest jedynie patch 1.11->1.20 który po godzinie (CO TO ZA SERWERY, Z KTÓRYCH ŚCIĄGA PO 5-6kb/s - MASAKRA - 35mb...) ściągania, w końcu się ściągnął. Potem ściągnąłem patch 1.10->1.11 no i zaczyna się problem. Nie mogę żadnego z tych patchy oczywiście zainstalować, bo mam wersję 1.00. TYLKO CHOLERA GDZIE JEST TEN PATCH, 1.00->1.10 bo:

1. NA OFICJALNEJ STRONIE NIE MA ŻADNYCH PATCHY - Oni sobie w kulki lecą?

2. Gram.pl nie miało nawet patcha 1.10->1.11 na swojej stronie - To ma być polska dystrybucja ? :/ Dlaczego po kilku reedycjach, nadal dostaję wersje 1.0 bez patchy ?

3. CHOLERNY MULTI NIE ŁĄCZY - nie łączy mnie z serwerem i nie chce założyć konta. (Prawdopodobnie brak najnowszego patcha)

 

Pytam, bo może ktoś doszedł do furii podobnej do tej w której obecnie jestem. Liczę na pomoc - dzięki.

 

I żebyście mi tu nie biadolili - TAK TO ORYGINAŁ z extra klasyki (tej starej - niebieskiej)

 

EDIT: BŁAGAM NIE ODSYŁAĆ DO GOOGLI BO ZABIJE CHYBA :< Szukam bite 2 godziny i nic, prawdopodobnie sami nic nie znajdziecie na gugielach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warhammer 40000: Dawn of War - Soulstorm, patch 1.10

Soulstorm

 

ROZWIĄZANIE SYTUACJI - LOL:

Podczas instalacji najnowszej aktualizacji przeczytałem, by zadziałała, TRZEBA OD NOWA ZAINSTALOWAĆ DARK CRUSADE - NO KUR...

 

1. Zainstaluj od nowa Dawn of War WH40J: Dark Crusade (WAŻNE BY NIE ODPALAĆ GRY ... )

2. Odpal patcha 1.11->1.20 znajdującego się na płycie.

Jeszcze nie zamykam, sprawdzę, czy działa multi jak skończy aplikować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz jakąś dziwną wersję. Wprawdzie ja mam pudełkowany oryginał, ściągnąłem anglojęzyczny patch z dawnofwarfiles.com i działał jak złoto. Ostrzegam, kolejne patche nieźle zmieniają rozgrywkę, np. Zabójca z GI po włączeniu celownika nie widzi na pół mapy, jest 5 pentaków zamiast 10 i inne dziwne zmiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...