Skocz do zawartości

Zablokowane Game maker vs Construct


pan123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Filar Społeczności

@Ziutt:

To Ty zacząłeś wywyższać Constructa, więc przestań trollować. Patrz:

Pierwszy post - pytanie

Drugi - Korodzik stwierdza, że pytając na forum gma wiadomo jakie będą odpowiedzi - neutralny post

Trzeci - Tymon poleca przetestowac oba - neutralny

Czwarty - Marmot aprzecza jakoby wszyscy tutaj kodzili tylko w GM - neutralny

Piąty - Nobody zwraca uwagę na trudność przesiadki związaną z przyzwyczajeniem do GR poniewaz oba programy maja inna metodologie - neutralny

Szósty - Marmot, jw. - neutralny

Siódmy - Pojazd gibona na autora tematu - offtopic

Ósmy - Stwierdzam, że od strony efektów graficznych Construct jest lepszy, ale nie podoba mi się siatka zdarzeń i python, bo wolę wszystko kodzić, a tego Construct nie oferuje - neutralny

Dziewiąty - Gibon cos pisze, ze Construct wydaje mu programem trudniejszym i bardziej profesjonalnym - neutralny

Dziesiąty - Ziutt pisze "az dziwi mnie dlaczego małe community constructa jest jakies 100 razy bardziej profesjonalne ( może jeszcze nie nastapila nób łejw ..kto wie ) . ..pomagaja kazdemu , maja w zasadzie same swietne projekty ^^"

 

Nie no, wcale nie zaczynasz i nie piszesz tekstow jakbys zaraz mial sie spuscic w gacie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to masz problemy z czytaniem . Pisałem o CM constructa nie o nim samym i stwierdzilem fakt ... i sie wcale nie dziwie . Ty masz bardziej forum rozwojowe,kazdego witacie z otwartymi rekoma czy cos xD , macie duze cm wiec naturalnym jest ze macie "roznych" ludzi na forum .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak wiadomo po co ziutt przylazł na to forum, więc z nim nie ma sie co cackać.

tak czy inaczej, jeśli mamy się rozwodzić nad tym który lepszy to zróbmy to co napisałem w moim poprzednim poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Pisałem o CM constructa nie o nim samym i stwierdzilem fakt ... i sie wcale nie dziwie . Ty masz bardziej forum rozwojowe,kazdego witacie z otwartymi rekoma czy cos xD
Okej, o CM (jakby to robiło różnicę, bo dobrze wiemy co chciałeś wyrazić), ale w kolejnych postach ślinisz się na widok CMa jak głodny na chleb. Poza tym nie stwierdziłeś faktu, tylko wyraziłeś subiektywną opinię. To, że ty jakichś tam ludzi uważasz za "profesjonalistów", to twoja sprawa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co jak co graficznie dobry jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...