Skocz do zawartości

Wkurzająca MP4....


Dragon

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż moja siostra wyjeżdża gdzieś tam i mam jej dać piosenki na MP4, i problem jest taki, w instrukcji piszę że wystarczy otworzyć folder z MP4 i przenieść piosenki, ok, tylko że jak przegram 2,3 to potem wyskakuje mi błąd, że nie może odnaleźć ścieżki, a folder z MP4 znika, co jest nie tak :( ? Siostra wyjeżdża w środę (30.07.09), więc mamy niecałe 2 dni żeby się z tym uporać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, mój sposób może działać, jeżeli trafisz na taką sytuację, że w którymś folderze znajdziesz pliki, które mają nazwę w nieistniejącym jeszcze języku i które ważą 4 GB/plik oraz nie da się ich usunąć. Ja znalazłem 2 takie na mojej MP3 2 GB :)

Mówię serio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są (wg mnie) dwie możliwości:

1. Sprawdź, czy da się zgrać coś innego niż piosenki. Jeśli tak, to coś musi być nie tak z Lady Gagą :)

2. Może dzieje się tak dlatego, że masz Vistę, ale to raczej mało prawdopodobne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno dla siostry jak masz je włączone w Winampie i są one w dokumentach Pawła ;> ? Tak czy siak - czemu nie wrzucasz do folderu Music na MP4? Zresztą, zmień nazwę tej lady gaga tak, żeby nie było ".mp3.mp3" w nazwie, ale samo ".mp3". Sądzę, że to może powodować błąd.

 

@wyżej:

Nie, to na pewno nie wina Visty. Uwierzyłbym, że XP jako system dość stary może mieć problemy z kopiowaniem przez USB, ale na pewno nie nowoczesna Vista :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, to na pewno nie wina Visty. Uwierzyłbym, że XP jako system dość stary może mieć problemy z kopiowaniem przez USB, ale na pewno nie nowoczesna Vista :) .

Ogólny interfejs Visty i znajdowanie się tam wszystkiego jest do dupy.

Kopiujesz po jednym czy wszystkie naraz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam XP, tylko se dałem taki wygląd :P , a z tą piosenka, to nie może być nic złego, ponieważ.. np. daję piosenkę, parę się poprzegrywa, ale w w innej to się zatrzymuje, czekam i pojawia się ten błąd, przez nazwę to chyba nie może być.

EDIT:

I tą piosenkę którą przegrywam, to ona mi nie gra w winapie, a tym bardziej, jak coś przegrywam to nawet nie słucham piosenki z tego samego folderu ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co z tego, że nie możesz uruchomić. Przekopiuj. Jak się przekopiowało, to zmień nazwę pliku znowu na taką jak być powinna...

 

Ogólny interfejs Visty i znajdowanie się tam wszystkiego jest do dupy.

I tak będziesz musiał się przyzwyczaić. Nie licz, że twórcy oprogramowania, sprzętu i sam Microsoft będą chcieli dalej ciągnąć wsparcie dla XP po wyjściu Sevena, a ten jest bardziej podobny do Visty niż do XP :bye1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak będziesz musiał się przyzwyczaić. Nie licz, że twórcy oprogramowania, sprzętu i sam Microsoft będą chcieli dalej ciągnąć wsparcie dla XP po wyjściu Sevena, a ten jest bardziej podobny do Visty niż do XP :bye1:

 

I (podobno) funkcjonalny jak XP ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, czyli ma być mniej funkcjonalny od Visty? Ciekawe, bo XP jest mniej funkcjonalny od Visty, więc dziwnie by Microsoft zrobił obcinając funkcjonalność...

 

Może jeszcze jakieś nieprawdziwe plotki na temat Visty i Seven ;> ? Z chęcią posłucham.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, czyli ma być mniej funkcjonalny od Visty? Ciekawe, bo XP jest mniej funkcjonalny od Visty, więc dziwnie by Microsoft zrobił obcinając funkcjonalność...

 

Może jeszcze jakieś nieprawdziwe plotki na temat Visty i Seven ;> ? Z chęcią posłucham.

 

Nie wiem, po jakim Service Packu Vista jest bardziej funkcjonalna od XP. Gdy wyszła, to nikt nie podzielał Twojego (dzisiejszego) zdania.

@up: Tę MP4 to chyba trzeba oddać do naprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, po jakim Service Packu Vista jest bardziej funkcjonalna od XP. Gdy wyszła, to nikt nie podzielał Twojego (dzisiejszego) zdania.

Funkcjonalność zawsze była większa od XPkowej. Mylisz chyba pojęcie funkcjonalność z jakimś innym. Zresztą, po wydaniu SP1 do Visty, 90% argumentów przeciwników Visty zostało obalonych, a każdy i tak dalej na nich ciągnie, mimo, że już jest SP2 dla Visty. Zresztą, nie chcę nic mówić, ale XP bez SP1 też był praktycznie niezdatny do użycia, i też miał tyle samo przeciwników co dziś Vista, ale tego to już oczywiście nikt nie pamięta :) . A ci, co narzekali jakie XP jest beznadziejne, a jakie 98 cudne, teraz zachwalają XP a narzekają na Vistę. Tylko czekać aż mniej rzeczy będzie działać na XP i Microsoft zaprzestanie jego supportowania... Zresztą, benchmarki nawet potwierdzają to, że Vista jest bardziej wydajna od XP, wszelkie operacje są wykonywane o wiele szybciej, a podstawowy argument przeciwników - wymagania sprzętowe jest idiotyczny, bo to normalne, że jak coś jest nowsze to wymaga nieco więcej od sprzętu. Zresztą, wystarczy pobyć na Viście dłużej niż parę godzin, żeby zobaczyć, że jest to bardzo dobry system, lepszy od XP pod wieloma względami. I wystarczy też pobyć trochę na Seven, żeby zobaczyć, że to też bardzo dobry system, lepszy od Visty, a XP to staroć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...