Skocz do zawartości

Cieszcie się * ! Życiem ! ! !


Cora Wind

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przepraszam z niekulturalną nazwę tematu ;)

Ostatnio wpadłem na artykuł że są naukowe dowody na to że bóg nie istnieje... Nie doczytałem do końca bo mi się już w mózgu jeba*o od tego...

I doszedłem do wniosku, że KU*WA ! Ja mam takiego farta, że ŻYJE ! Bo przecież szansa na życie to Jedna na NIESKOŃCZONOŚĆ !!! I dlatego kończę palić, pić, brać używki i psychodeliki bo chce żyć jak najdłużej ! Kurwa ale ja się ciesze, nie będę spędzał tyle godzin przed kompem, będę robił to co mi sprawia największą przyjemność ! Będę wierzył w boga, jak to mówi (chyba)Prawo pascala - Lepiej wierzyć w boga bo do wygrania masz życie wieczne, a jak nie będziesz w niego wierzył to masz przerąbane... Nie wiem czy jest bóg czy nie... Daje 50 % że jest ! A jeśli to on nas stworzył to odwalił kupę porządnej roboty ! Czasami boje się patrzeć w okno, bo boję się że mi coś odwali i przez nie skocze, jak to zrobił Magik z Paktofoniki, raz nawet mi przeszła myśl że skok przez okno to wyjście od wszystkich problemów... Ludzie powiedzcie mi jak to jest nie istnieć ! Tego nie da się pojąć... Dlaczego nie wiemy tak wielu rzeczy ?

Ale powiem wam jedno... Cieszcie się życiem ! Bo to wasze jedyne, być może będzie wieczne ale mieliście meeega farta że je dostaliście !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 88
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie wiem czy jest bóg czy nie... Daje 50 % że jest ! A jeśli to on nas stworzył to odwalił kupę porządnej roboty !

No wreszcie, pierwszy śmiertelnik, który mnie docenił. Aż się łza w oku zakręciła :rolleyes:

 

Ludzie powiedzcie mi jak to jest nie istnieć !

przechlapane i wspaniałe za razem - nie istniejąc nie masz nawet świadomości że nie istniejesz, po prostu jeden wielki NULL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurw* ! Zaraz trafie do jakiegoś domu wariatów -,- ludzie ratujcie kur*a mać !

Kurw.. Huśtawki nastrojów, przed chwilą było tak dobrze..........

Nie mam jeszcze skończonych 16 lat, a z życia taka ch*jnia, choć inni się bawią -.- Za dużo się dzieje w mojej głowie, wolał bym być tępy jak ch*j i nie myśleć na takie tematy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurw* ! Zaraz trafie do jakiegoś domu wariatów -,- ludzie ratujcie kur*a mać !

Kurw.. Huśtawki nastrojów, przed chwilą było tak dobrze..........

Nie mam jeszcze skończonych 16 lat, a z życia taka ch*jnia, choć inni się bawią -.- Za dużo się dzieje w mojej głowie, wolał bym być tępy jak ch*j i nie myśleć na takie tematy...

pic_unrelated_zebra.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurw* ! Zaraz trafie do jakiegoś domu wariatów -,- ludzie ratujcie kur*a mać !

Kurw.. Huśtawki nastrojów, przed chwilą było tak dobrze..........

Nie mam jeszcze skończonych 16 lat, a z życia taka ch*jnia, choć inni się bawią -.- Za dużo się dzieje w mojej głowie, wolał bym być tępy jak ch*j i nie myśleć na takie tematy...

Skocz przez okno... rozwiąże ci to wszystkie problemy :mellow:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie, pierwszy śmiertelnik, który mnie docenił. Aż się łza w oku zakręciła

...

 

Nie wiem czy zdajecie sobie z tego sprawę, ale nakłanianie do samobójstwa jest karalne. Nie przez naszą stronę, przez sąd. To tak odnośnie mądrali dających rady "skocz przez okno".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli nie skoczysz z tego okna i sobie nog nie polamiesz to jest cholernym hipokryta xD ..... nie to forum ..tu nie ma uczuciowych ludzi.........idz sie rozerwij ,bo takie kołoegzystencjonalne pomysly biora sie z nudow...serio...wez sie za koszykowke bo za rok bedzie juz za pozno..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ziutt

Ty się cieszysz/żartujesz a ja w każdej chwili mogę to zrobić.. nie wiesz jak to jest mieć coś z psychiką to nie gadaj... Nie wiem co to jest..

 

To tylko przejściowe...

Ahh ten okres dojrzewania xd

Raczej wątpie... Okres dojrzewania kończy się w wieku 16 lat a ja za kilkanaście dni je ukończe..

 

Nie wiem... Może dość silna depresja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Cora, poprawiłeś mi nastrój ty tematem :D Sam nie raz mam poważnego doła że siebie nienawidzę. Są sytuacje że żyć sie odechciewa, ale dopóki jest gdzie spać, co jeść i ma się przyjaciół WARTO ŻYĆ !!! Bo jest dla kogo, PRZEDE WSZYSTKIM DLA SIEBIE !!! Super temat, ja bym go przypiął :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, to moze serio - mowisz ze masz 15 lat i masz problemy na tle psychicznym, prawdopodobnie wina otoczenia, kolegow i ich silnego dzialania na Ciebie, za bardzo chcesz/chciales im zaimponowac i sie wkopales bo teraz Cie moralniak strzela, jednak nie potrafisz okreslic swego miejsca na swiecie, szukasz wytlumaczenia, powodu, czemu Ty, czemu tutaj. Jestes zbyt podatny na sugestie, wchlaniasz je z otoczenia jak gabka, byc moze nie potrafilbys sie do tego przyznac. kobiety potrafia totalnie zmienic poglady, jak sie im pozwoli soba zawladnac, a niemal kazdy daje, bo to urodzone manipulatorki, jednak obie strony nie sa tego swiadome, dokladniej nie nazwali by tego w ten sposob. zmierzam do tego, zebys znalazl sobie laske ktora pozytywnie namiesza CI w glowie, i wlasnie tu jest jeden myk - jak wybierzesz sobie laske ktora bedzie chciala Cie wykorzystac, to jest dosc duza szansa ze przy tak niskiej barierze psychicznej wykonczy Cie na amen. Tak wiec lekarstwem bedzie odpowiednia dziewczyna.

 

BTW:

Okres dojrzewania kończy się w wieku 16 lat a ja za kilkanaście dni je ukończe..

bullshit, mezczyzni fizycznie koncza ok 21 roku zycia, psychicznie nieco pozniej, wiec to tylko przejsciowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli nie skoczysz z tego okna i sobie nog nie polamiesz to jest cholernym hipokryta xD ..... nie to forum ..tu nie ma uczuciowych ludzi.........idz sie rozerwij ,bo takie kołoegzystencjonalne pomysly biora sie z nudow...serio...wez sie za koszykowke bo za rok bedzie juz za pozno..

 

To że Ty nie masz uczuć, to nie znaczy że wszyscy na tym forum ich nie mają ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) wtenczas Psichix przeczytawszy temat, rzekł do zebranych tam ludzi: dobra, to moze serio - mowisz ze masz 15 lat i masz problemy na tle psychicznym, prawdopodobnie wina otoczenia, kolegow i ich silnego dzialania na Ciebie, za bardzo chcesz/chciales im zaimponowac i sie wkopales bo teraz Cie moralniak strzela, jednak nie potrafisz okreslic swego miejsca na swiecie, szukasz wytlumaczenia, powodu, czemu Ty, czemu tutaj. Jestes zbyt podatny na sugestie, wchlaniasz je z otoczenia jak gabka, byc moze nie potrafilbys sie do tego przyznac. kobiety potrafia totalnie zmienic poglady, jak sie im pozwoli soba zawladnac, a niemal kazdy daje, bo to urodzone manipulatorki, jednak obie strony nie sa tego swiadome, dokladniej nie nazwali by tego w ten sposob. zmierzam do tego, zebys znalazl sobie laske ktora pozytywnie namiesza CI w glowie, i wlasnie tu jest jeden myk - jak wybierzesz sobie laske ktora bedzie chciala Cie wykorzystac, to jest dosc duza szansa ze przy tak niskiej barierze psychicznej wykonczy Cie na amen. Tak wiec lekarstwem bedzie odpowiednia dziewczyna - a ludzie kiwali głowami ze zrozumieniem, poczęli naprawiać swoje błędy i poszukali dziewczyn

(YXE. 9,23)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o wlasnie Japan, mam w planach napisac biblie 3 tysiaclecia, bedziesz chetny byc apostolem i spisywac nowe prawdy? bo cos Ci dobrze to idzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PsychiX, więc mówisz że mam zmienić towarzystwo? Wiesz.. może i masz racje, z dziewczyną byłem ostatnio 2 lata temu.. po prostu mnie do tego nie ciągnie, ale nie jestem pewny czy kobieta może wprowadzić mnie w normalny stan umysłu, ponieważ wiem jak się z nimi obchodzić, dużo info o uwodzeniu się naczytałem, i praktyka ale tylko i wyłącznie na koleżankach, więc nie daje się manipulować dziewczynie... A psychicznie to wiem że jestem słaby, ogólnie to zawsze faceci są słabsi psychicznie niż kobiety.

bullshit, mezczyzni fizycznie koncza 21 roku zycia, psychicznie nieco pozniej, wiec to tylko przejsciowe
To wszystko zaczęło się kiedy pierwszy raz wzięłem DXM, dawka myśle że dość duża przy mojej słabej psychice 450mg. Nie miałem wtedy zbyt dużo doświadczeń, tylko alkochol i hasz... Pamiętam na początek chciałem wziąść 10 tabletek (150mg) ale kumple do mnie żebym zjadł wszystkie na raz bo nie będą ze mną co chwile chodzić żebym to wdupiał to zjadłem wszystkie... Może jestem podatny na sugestie, i w tym celu miałem robić ćwiczenia na pewność siebie a dokładniej Demonic Confidence...

Hmm.. Co poradzisz? Tak poza tym to ogromne dzięki za ten post.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam na początek chciałem wziąść 10 tabletek (150mg) ale kumple do mnie żebym zjadł wszystkie na raz bo nie będą ze mną co chwile chodzić żebym to wdupiał to zjadłem wszystkie...

Brak slow do tego fragmentu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Badania to wykryły

Badania przeprowadzone przez miękkie parówy na miękkich parówach niczego nie dowodzą.

 

Wójek google prawde Ci powie ;d

Znalazłem bloga na którym facet opisuje jak pyta pary o godzinę z zegarkiem w ręku. Powiedz mi proszę, że tego nie robiłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej towarzystwo nie zryło twojej psychiki. Mogło ono najwyżej cię sprowadzić na złą drogę, ale na pewno nie jest przyczyną twojego obłędu. Albo miałeś do tego predyspozycje od urodzenia, albo zupełny brak towarzystwa, albo narkotyki, albo wszystko po trochu. Myślę, że da się z tego wyjść. Trza próbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...