Skocz do zawartości

Top down gangster...


Będe brał Cie

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: gangster come back Gatunek:pierwsza wolna gra typuGta1,2Top down.opis wcielamy sie w role gangstera kturemu gang zabił wszystkich przyjaciuł , alex postanawia wzbudzić respekt w śrud swoich i zabić w unikalny i wyznaczony sposub wrogie gangi czarnych i latynosów Opucz misji bedziesz mugł jeździć autami kraść motory ,zdobywać i kupować brońie bić ludzi chociaż niekonieczne:@ włamywać sie do domuw lokali itp. Plansza bedzie dużo rozmiarowa W mieście ? Hmy zmyślonym lecz upozorowanym na wzur dzielnic .O czywiście niezabroknie też mordobicia policji i wybijania szyb! autorzyFabuła : ja Grafika:ja Programowanie: ja i niewielka pomoc z przykładów XDmuzyka : trudo powiedzieć troche neta bedzie XD screanyNo jasne że jeszcze niema bo pomysł w głowie a nie w kąpie! dobra komentujcie Zamiezany czas ukończenia gry styczeń 2010r XD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przenosze do reszty śmieci, aż autor prowokator nie poprawi treści

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś dla Ciebie z nowych użytkowników nie jest prowokatorem ;p ? Nie wiem w ogóle w jakim kontekście tu niby słowo prowokacja pasuje, ale ok ;p .

po nim dobitnie widac

 

Może to halpowicze?

Nie, dziś z początku wydał się sprytniejszy

 

Tak, to na pewno oni. Są wszystkiemu winni.

może nie wszystkiemu ale większości

 

I koniec, to nie temat o halpach, poczekam aż autor poprawi błędy i sie przeniesie ten śmieszny topic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czy TO JUŻ nie narusza REGULAMINU?

Poza tym, widać, że to prowokacja, bo w końcu "pomysł w głowie a nie w kąpie!"

nie chcę warna

 

 

Troszku mnie to śmieszy co muwiće niemartwcie sie niejestem początkujacy!! tylko dyslekcja i dysgrafia muwi wam to coś ! Fajny ten regulamin ale mogli byście coś z nim zrobić, zmienić XD lol psichiX TO TY ZACZOŁEŚ ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszku mnie to śmieszy co muwiće niemartwcie sie niejestem początkujacy!! tylko dyslekcja i dysgrafia muwi wam to coś ! Fajny ten regulamin ale mogli byście coś z nim zrobić, zmienić XD lol psichiX TO TY ZACZOŁEŚ ...

 

Źle to robisz. Prawie dobrze ale źle.

Najlepiej spójrz na tutejszego mistrza polskiej chińszczyzny zanim pójdziesz w jego ślady:

 

jakie wy huje gm nawet bugow nieprzyzwiecie polakom jak proszom i to ma być POLAK coś mi cie niewydaje jak polak to polak a nie kutasina plx PLX PLX PLX przyzywajcie bugi polakom ok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Jeszcze pare kont aleks i będziesz mistrzem prowokacji gmclanowej. Jak na razie staraj się nie dostać bana.

PODPOWIEDŹ: Owinąłeś już Marmota wokół palca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszku mnie to śmieszy co muwiće niemartwcie sie niejestem początkujacy!! tylko dyslekcja i dysgrafia muwi wam to coś ! Fajny ten regulamin ale mogli byście coś z nim zrobić, zmienić XD lol psichiX TO TY ZACZOŁEŚ ...

You are doing it wrong.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie w czym ja was prowokuje w tym że mam dyslekcje i niemam ofice bo mam neta na komórce, staram sie być miły a ja mam tylko jedno konto to o co wam chodzi każdego nowego sie czepiacie???

 

No widzisz właśnie dlatego, że nawet nie umiesz poprawnie napisać "dysleksja". Piszesz takie posty że ciężko zrozumieć o co w nich chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie w czym ja was prowokuje w tym że mam dyslekcje i niemam ofice bo mam neta na komórce, staram sie być miły a ja mam tylko jedno konto to o co wam chodzi każdego nowego sie czepiacie???

 

Kup se joystick do komóry,będziesz modny i pograsz normalnie w snaka tip top down.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...