Skocz do zawartości

pytanie o program do dźwięku


gibon

Rekomendowane odpowiedzi

A więc mam pytanie,kiedyś miałem program który 'wyrównywał' poziom głośności utworu. Chodzi mi o coś takiego,mam utwór a-gra głośno b-gra normalnie c-gra cicho(to jest tylko przykład).No i dawałem te utwory do programu tzn je wczytałem i tam się ustawiało dB chyba i jest exporotowało i wszystkie zaznaczone utwory miały jakby jeden poziom głośności,znacie taki program do opytamlizacji poziomu głośności?Zrobiłem muzykę i chce aby wszystkie utwory grały na jednym poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w FL studio możesz każdemu kanałowi ustawić poziom głośności i dodatkowo w mixerze dodając compressor i dobierając ustawienia będziesz miał poziom głośności dopasowany i wyrównany względem wszystkich kanałów.

A co do progsa który zrobi dokładnie to co opisujesz, to ja używam Nero Wave Editor, w Adobe Soundbooth też powinna być ta opcja, w obu nazywa się ona normalizacją dźwięku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to że masowo ładowałem w ten program utwory nie,że każdy osobno tylko wsadziłem 10 utworów i dawałem może źle napisze 90db czy 0.90 w sumie nie ważne i każdy utwór mi ustawiało na jeden poziom głosności,bo tak zapuszcze utwora w winampie jeden drze sie a drugiego nie słychać. :crying:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co pamiętam to właśnie w soundbooth wrzuca sie kilka utworów, zaznacza wszystkie i wybierasz operacje: normalizacja dźwięku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...