Skocz do zawartości

FuuN 2D - Demo


Moho

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

poniżej prezentuje demo mojej gry nad ktura już troszke pracuje :3

 

Gra jest parodią Doom'a (gra chyba znana każdemu) z racji tego że jest to wersja 1.5 czyli okolo 45% skonczolnej gry, więc prosilbym o wyrozumialosc :3

 

Pare rzeczy moze nie dzialac i nie wszystko jest gotowe do dyspozycji ma się kilka broni (choć w grze zrobione jest więcej ale specjalnie nie dalem :3 ) Przedstawaim rownierz level testowy i pare roznych potworow :3, dzwięki tez nie sa dopasowane i nie wiem jak zrobic 3D sounda więc pare dzwiękow będzie slychac na calego rooma pozatym jest sie praktycznie nioesmiertelnym, dopiero jak będzie się mialo wyciagnięty pistolet caly czas to player umiera. Menu praktycznie gotowe ale prawdopodobnie zmienie je kosmetycznie. Ponizej daje Link:

 

DOWNLOAD - http://rapidshare.de/files/15341207/Fuun2D...5_Demo.rar.html

 

Powiedzcie co o tym sądzicie ;3

 

Pozdrawiam

 

~Moho !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi przy góra 10 fps-ach :o

zrób coś z tym. Grafika potworków i bohatera mi się nie podoba, jakaś taka pixelowata. Ostatnie moje zastrzeżenie to to, że broń powinna być skierowana w tą stronę, w którą jest celownik a nie tylko prawo, lewo. Ale ogólnie jest całkiem nieźle.

 

EDIT:

 

Chyba miałem jakiś program włąonczony bo włonczyłem drugi raz i mi wszystko pięknie chodzi. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem już coś na temat wrzucania plików do RapidShare. A uploader GMClana od czego jest. Musisz poczekac na moje zdanie na temat gry, gdyż w obecnej chwili nie mogę tego pociągnąć. :]

 

Hmm na Uploaderze z GMC to mi pisalo ze nie mam dostępu :3 To jak to jest ??????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EDIT: No widzisz .... london , i co chcesz od grafy przeciez w paincie robilem :3

Chce aby grafa nie była taka pixelowata :/ Ale jeśli nic na to nie poradzisz to trudno, może nie będę zwracał uwagi na to gdy zauroczy mnie ten przewspaniały klimat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce aby grafa nie była taka pixelowata :/ Ale jeśli nic na to nie poradzisz to trudno, może nie będę zwracał uwagi na to gdy zauroczy mnie ten przewspaniały klimat :)

 

 

Przewspanialy klimat ??!!! <3 <3 xD :lol2: :jezor: :D jejku dzięki london <3 !!!!! A co do pixelowatych playerow i enemy i otoczenia to ja miejwiecej chialem osagnoac taka prostote, player mial byc taki karzelkowaty jak np mario i smieszny ale wychodzi na to ze zamiast byc walsnie smiesznym jest zalosny :P no ale coz :3 Jezeli chodzi o bron to mam problem ze zrobienie tego zeby jak poruszam myszke do gory na dol to ma sie bron znizyc albo podniesc :3 tzn dzialao ale wtedy inne bronie szwankuja : :boxed:

 

Dzięki że chociaz ty London pochwaliles moja gre <3 no.... i... LionX.... ;3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm na Uploaderze z GMC to mi pisalo ze nie mam dostępu :3 To jak to jest ??????????

Wrzucać można, ale pliki nie większe niż około 1.5 MB (co jest dla mnie mało realne). Jeśli Twój plik waży więcej, to niestety musisz go podzielić. I tu jest apel do admina, aby to zmienił na ustawienia poprzednie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale możesz dodać jakieś zwisające, wypatroszone zwłoki i co chwile jakieś odgłosy i złowieszczy śmiech. Dzięki temu gra stanie się bardziesz przerażająca.

 

No ja mam zamair zrobić takie różne efekty... to BA już mam wiele zrobionych :3 :3 Zwloki mam, głosy demonicznego doktorka mam, otwierające się ściany z nienacka z kturych wylatują Zombiaki... mam i wele więcej :3 lecz tego jeszcze nie dalem do levelu DEMO, po prostu nie chcę ujawniać wszysktiego ;3 Powiem jeszcze że procz leveli na marsjanskim kompleksie badawczym, będzie można pozwiedzać zakamarki piekła :3 ( nie będzie ono wygladac tak jak sobie to większosc osob moze wyobrazac xD ) wogule pieklo będzie jak by totalne obrocenie gry o 360* :3 No nic innego mi nie pozostaje jak tylko pracowac dalej... :3 Dzięki wam wszytkim za komentarze...

 

Co do tego Uploadera panie Valdemor to moja gra zajmuje ok 6 MB..... i nie mam zamiaru jej dzielic na czesci :3 żeczywiscie przydalo by się wiecej wolnego miejsca na Uploader niz tylko 1.5 MB. Dlatego jak narazie jest na Rapid Share.

 

Poszukuje Level Lorda do FuuN'a 2D !!!!! kontakt na GG lub E-mail.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, wkońcu pograłem i muszę stwierdzić, że gra w pełnej wersji może być ciekawa, tylko kilka poprawek i będzie git. :P Przedewszystkim więcej dźwięków. I należy poprawić sterowanie "ludzikiem", bo wydaje mi się, że ma on skrzydła. Grafika dość ciekawa, nawet i te w paincie wykonana. Bardzo dobrze, że odrazu pomyślałeś o stworzeniu menu. Jest one trochę okrojone, ale i proste do obsługi. Wiem ile trzeba wkładu pracy włożyć, aby coś stworzyć, tak więc wielki plus i oby tak dalej. :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki Valdemor !! To właśnie takie komentarze motywują mnie jeszcze bardziej bym dalej pracował nad grą !

 

Dzwięków mam tyle ile trzeba tylko nie moge jakoś zrobić 3D sound... >:3 A co do sterowania ludkiem to chodzi ci o to że skacze za wysoko i za daleko ?? Nad menu bede jeszcze pracował... ale ważne że jest, bo co to za gra bez menu :)

 

Pozdro ! ! !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...