Skocz do zawartości

walka o wolność


ussnimitz

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: walka o wolność

 

Gatunek: strzelanka

 

Opis: Gra opowiada o wojnie amerykańsko-brytyjskiej w XVIIIw. Gracz staje się jednym z żołnierzy amerykańskiej armii kontynentalnej, który uczestniczy sam lub w grupach w atakach na forty,składy amunicji,porty wroga czy też konwoje. Można też brać udział w bitwach na dużą skalę.W tym demie jest dostępna tylko jedna misja(atak na skład amunicji), menu na razie brak ponieważ nie zostało jeszcze skończone.

 

Autorzy: programowanie-ussnimitz

grafika-ussnimitz i Japantasche(grafika bohatera)

muzyka-narazie brak

Screeny:

(na 2 screenie widać że chodzenie muszę dopracować)

screen1.gif

screen2.jpg

 

Demo:

http://odsiebie.com/pokaz/4286825---0a51.html

 

 

NAPISZCIE CZY SIĘ OPŁACA KONTYNUOWAĆ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napotkane błędy:

 

Przepraszamy, niektóre z wymaganych plików zostały utracone. Jeśli zamierzałeś przejrzeć temat, jest prawdopodobne, że został usunięty lub przeniesiony. Proszę wróć i spróbuj ponownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj bardzo słaba gra. Mam nadzieję, że dużo się zmieni w pełnej wersji bo demo jest tragiczne. Nic nie ma na planszach jak podejdzie przeciwnik do bohatera to nie da się go odgonić. Dźwięk strzału też beznadziejny. I tak mi się wydaje, że animacja szkieletowa jest KubyGM :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obrazów i linków nie daje sie w tagi [ post ] tylko [ img ] oraz [ url ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo słabe to. Czy się opłaca kontynuować? Trudne pytanie po tym co zobaczyłem to nie bd Ci rozbijał nadziei ale jak chcesz. Jeśli poprawisz dosłownie wszystko to tak, jeśli nie to raczej nie. A i zmień nazwę bo jakoś nie brzmi zachęcająco. Walka o wolność?? Już lepsze byłoby "Bitwa na jabłka z Adamem i Ewą" albo "Plemnikowy ostrzał" :D A tak na serio to daj jakąś sensowną nazwę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL ..

 

Dobra rada..przestań robić gry..juz sie nie nadajesz z takim durnowatym podejsciem do tworzenia gier xD Ludzie gdzie sie podziala kretywnosc i chec tworzenia czegos nowego i specjalnego ! < odpowiedz oczywista..microsoft je wykupil i trzyma licencje ; ] >

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo mi nie chodzi o to czy się opłace w sensie czy fajne demko tylko czy gra tego typu może być czy taka strzelanka z XVIIIw czy to fajny pomysł na grę czy nic z takiej gry nie będzie.

 

Po co zakładasz temat skoro pytasz o tematyke czy fajna itd?Zrób gre o wyrywaniu włosów z łysej głowy,na pewna tego typu gra będzie fajna.Ogólnie to jakieś dziwne masz podejście i te pytania bez sensowne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolizje sa okropne, ludzie znikają od razu po trafieniu. a co np. jakby dostał w noge albo reke? od razu nie umrze. a raczej nie zniknie.i dlugo sie czeka do nastepnego strzalu. za dlugo. animacja szkieletowa nie Twoja bo gdzieś ją widziałem już.kolejny topdownmaker. ale oczywiscie mozesz sie zaprzec, wziąć wszystko do serca i popracować. mi by sie bardziej podobało np. jakbys zrobił sam animacje chodzenia niż kopiował ale to juz każdy inaczej woli. raczej. zaprzyj sie i zrób cos porządnie a bedzie uzdrowiona dusza Twoja. amen[T]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...