Skocz do zawartości

Wakacyjne piosenki


PsichiX

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, poszukuje piosenek (co najmniej 2) o tematyce wakacyjnej, ważne aby to były polskie utwory. Tak wyszło że obiecałem sąsiadce iż znajdę dla jej dzieciaków na dzisiaj takie utwory a dokładnie podkład pod karaoke no i wypada nie zawieść ich a sam szukam i szczerze to nie idzie mi to w ogóle :/ Może Wy coś znacie, choćby tytuły, to podalibyście? :)

Z góry ogromnie dziękuję :)

 

PS. Nic o tematyce alko-narko-sex nie przejdzie, to są dzieci w wieku hmm do 10 lat może :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o wlasnie o takie utwory jak kabaret OTTO "wakacje" mi chodzi :D bo reszta to hmm.. no nie wiem, dzieci maja to spiewac a tamto jakos do dzieci nie pasuje xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, poszukuje piosenek (co najmniej 2) o tematyce wakacyjnej, ważne aby to były polskie utwory. Tak wyszło że obiecałem sąsiadce iż znajdę dla jej dzieciaków na dzisiaj takie utwory a dokładnie podkład pod karaoke no i wypada nie zawieść ich a sam szukam i szczerze to nie idzie mi to w ogóle :/ Może Wy coś znacie, choćby tytuły, to podalibyście? :)

Z góry ogromnie dziękuję :)

 

PS. Nic o tematyce alko-narko-sex nie przejdzie, to są dzieci w wieku hmm do 10 lat może :P

 

w sumie tutaj nie ma nic o alko,narko i seksie,może to podejdzie,bardzo ambitny utwór

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tia, już widzę jak śpiewają to dzieciaki. Odpada, wulgaryzmy to rzecz oczywista o której nie trzeba wspominać, skoro mowa o piosenkach dla dzieci :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fasolki - fantazja. Kawałek o marihuanie śpiewany przez przedszkolaków prosto od pana kleksa i ekipy. Ale spoko, dzieci nie zczają nawiązań do zielska ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...