Skocz do zawartości

Prosba o zrobienie przykladu gry. Pilne!


ToMeK_

Rekomendowane odpowiedzi

Okej no to tak potrzebuje do czwartku tak do 23 zdobyc gre zrobiona GM tylko nie w wersji PRO.:)

 

Hmm... rodzaj gry moze byc dowolny. Moze to byc platforma, albo cos innego.:) to juz zalezy co Wam bd latwiej zrobic.^^ no gra musi byc na w miare wysokim poziomie ale zeby nie bylo znowu bardzo zawilych kodow.:P yy.. noi w zasadzie to tyle.:P no jesli ktos sie bardziej postara no to nie wiem jakos sie moge odwdzieczyc.:P no mam nadzieje ze ktos pomoze bo mi bardzo na tym zalezy.:) jak by cos niezrozumiale bylo no to piszcie to sie poprawie.:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej no to tak potrzebuje do czwartku tak do 23 zdobyc gre zrobiona GM

o ta...

jak by cos niezrozumiale bylo no to piszcie to sie poprawie.

przykładów jest wiele na stronie, ale widać że nie potrzebujesz przykładu tylko gry... tym bardziej że nie umiesz się określić nawet, czego potrzebujesz

przykłady!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm...Dobra to mozecie chociaz podac jakis pomysl na gre.:D? bo to jest moj glowny problem musze zrobic gre ale jakos nie moge wymyslic czegos 'orginalnego'.:P zeby to nie byla juz taka gra ktora jest oklepana tylko cos innego.:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej no to tak potrzebuje do czwartku tak do 23 zdobyc gre zrobiona GM tylko nie w wersji PRO. :)

 

Hmm... rodzaj gry moze byc dowolny. Moze to byc platforma, albo cos innego. :) to juz zalezy co Wam bd latwiej zrobic.^^ no gra musi byc na w miare wysokim poziomie ale zeby nie bylo znowu bardzo zawilych kodow. :P yy.. noi w zasadzie to tyle. :P no jesli ktos sie bardziej postara no to nie wiem jakos sie moge odwdzieczyc. :P no mam nadzieje ze ktos pomoze bo mi bardzo na tym zalezy. :) jak by cos niezrozumiale bylo no to piszcie to sie poprawie. :P

A Ja byłbym wdzięczny jak by mi ktoś napisał Gre Gerars of War w GameMakerze bez DLLi w 3dni...

Nikt ci tu nie napisze całej gry...chyba cię pogrzało...Dajesz 50zł i masz jakąś średnią gierkę ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ToMeK_ - Sądząc po ilości twoich postów mogę wywnioskować, że od nie dawna masz do czynienia z GM :)

Po pierwsze: Jak chcesz robić dobre, fajne gry to zaczynaj minigierek (ja tak zrobiłem :P )

Po drugie: Tematu gry szukaj gdzie kolwiek, na pewno coś znajdziesz.

Po trzecie:

gre zrobiona GM tylko nie w wersji PRO. :)

Dobre gry są robione głównie z GM Pro. W moim przypadku nic bym nie zrobił bez Pro (mam od 2 dni :D :D :D )

 

Wniosek jeden zaczynaj powoli, albo na żywioł i z grubej rury pruj do przodu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ToMeK_ - Sądząc po ilości twoich postów mogę wywnioskować, że od nie dawna masz do czynienia z GM :)

Po pierwsze: Jak chcesz robić dobre, fajne gry to zaczynaj minigierek (ja tak zrobiłem :P )

Po drugie: Tematu gry szukaj gdzie kolwiek, na pewno coś znajdziesz.

Po trzecie:

 

Dobre gry są robione głównie z GM Pro. W moim przypadku nic bym nie zrobił bez Pro (mam od 2 dni :D :D :D )

 

Wniosek jeden zaczynaj powoli, albo na żywioł i z grubej rury pruj do przodu :)

 

no masz racje bo faktycznie od nie dawna.;P 

 

 

no tak tylko wlasnie chcialem sobie zrobic cos takiego nowego tylko nie mialem pomyslu i chcialem jakis przyklad.;P

 

no tylko narazie nie chce wykupywac PRO bo dopiero zaczynam jak sie podszkole to wtedy pomysle o PRO.^^

 

Kto się założy że nie zrobi fajnej gierki? xD hehe...xD Jak coś to pisz Tomciu to ci pomożemy ;p xD

 

Ta..:D to wiem ze raczej nie zrobie narazie.;D fajnej gry,xD takze ja sie moge zakladac.;D

 

Oczywiście zawsze można na forum zapytać o coś jak masz problem. tylko poczytaj FAQ zanim coś napiszesz bo wychodzisz na nooba i żółtodzioba

 

P.S. bez obrazy :)

 

 

 

no wlasnie tylko nie zabardzo moglem nic w FAQ znalec dlatego tu napisalem.^^

 

Jeszcze raz zobaczę double/triplepost w twoim wykonaniu to wstawię dwa warny.

Matt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Najwięksi geniusze gmclanu zgłosili swoją chęć pomocy.

Na pewno coś dobrego z tego wyniknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...