Skocz do zawartości

Kolce, Wybuch i statek kosmiczny...


Aquares

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż potrzebuje następujących rzeczy:

- szarych kolców, o rozmiarze 32x16 (tak żeby były po 3 kolce) w stylu, hmm, nie wiem jak to nazwać... "komiksowym"

- animacji wybuchu o rozmiarze 92x92, w kolorze zielonym, czerwonym i szarym, również w stylu "komiksowym" pasujących do tych skrzyń -

tnt.gif, nitron.gif

- małe kawałki skrzyń, o rozmiarze 7x7, w kolorach zielonych, czerwonych, ( pasujących do skrzynek powyżej ) żółtych, szarych i brązowych - pasujące do tej - skrzynia.gif

- Statek kosmiczny, o rozmiarze 53x55, dokładnie taki jak ten - machine.png - tylko, że z widokiem od góry.

Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może trochę nie na temat napisze, ale trudno.

 

Widzę, że ktoś tu chyba robi Crasha :)

Jak byś chciał jakieś obrazki z mojego Crasha którego kiedyś robiłem to wal śmiało, mogę udostępnić. (możesz go wyszukać gdzieś w dziale Dem).

 

Powodzenia, życzę! :)

 

EDIT: Co do kawałków skrzyń to możesz je po prostu powycinać z tych skrzynek co tu masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up

Nie tyle co Crash, ale grę podobną do Crasha... kiedyś robiłem Crashe ale mi nie wychodziło, a skrzynki zostały więc trudno by było ich nie wykorzystać :D

Rzeczywiście, z tymi kawałkami początkowo nie pomyślałem. Zatem kawałków już nie potrzebuję, zamiast kawałków potrzebuję statku kosmicznego... więcej szczegółów w 1 poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...