Skocz do zawartości

Team Fortress 2


Piczer

Rekomendowane odpowiedzi

No ale po co, skoro chciałeś bana na gmclan? Dać Ci go w końcu czy nie. Pytam poważnie.

A co wspólnego ma TF2 z gmclanem?

Z resztą moim zdaniem o takich sprawach się rozmawia raczej prywatnie?

---

 

25-go? Jeśli tak, serwer będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale szczerze mówiąc, nie jestem zbyt przekonany co do pomysłu dokładania kogoś, bo to zaburzy komunikację. Dla każdego z nas natywnym językiem jest język polski i każdemu w nim będzie się najłatwiej komunikować, a tu wbije dwóch zagraniczniaków i albo oni nic nie będą rozumieć, albo trza będzie gadać po angielsku, a wątpię, że każdemu będzie to pasować (mi to wszystko jedno, chociaż jak się zgaduję z Polakami na grę, to wolę po Polsku mówić).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale szczerze mówiąc, nie jestem zbyt przekonany co do pomysłu dokładania kogoś, bo to zaburzy komunikację. Dla każdego z nas natywnym językiem jest język polski i każdemu w nim będzie się najłatwiej komunikować, a tu wbije dwóch zagraniczniaków i albo oni nic nie będą rozumieć, albo trza będzie gadać po angielsku, a wątpię, że każdemu będzie to pasować (mi to wszystko jedno, chociaż jak się zgaduję z Polakami na grę, to wolę po Polsku mówić).

Więc zrobimy 4v4. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Z resztą moim zdaniem o takich sprawach się rozmawia raczej prywatnie?
No raczej, dlatego wciąż nie mogę zrozumieć, czemu spytałeś się o to publicznie. A TF2 ma taki związek z gmclanem, że jeżeli tu dostaniesz bana, to zapewne strzelisz focha i nie będziesz chciał grać z gmclanowiczami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No raczej, dlatego wciąż nie mogę zrozumieć, czemu spytałeś się o to publicznie. A TF2 ma taki związek z gmclanem, że jeżeli tu dostaniesz bana, to zapewne strzelisz focha i nie będziesz chciał grać z gmclanowiczami.

A co to za różnica, czy gmclanowicze, czy nie? Jakaś inna rasa czy cu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
A co to za różnica, czy gmclanowicze, czy nie? Jakaś inna rasa czy cu?
No to Ty odpowiedz na to pytanie, przecież to Ty strzelasz fochy. Pytasz się o sensowność kwestii, które przecież wychodziły od ciebie. Skleroza czy co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

witam.

dostalem wlasnie orangeboxa wiec moze by sobie zagrac w tf2 ? serwa to ja moge postawic ale potrzebuje jakiejs "zaufanej" osoby, ktora by mi pomogla troche przy serwie, znalem taka jedna osobe na steamie ale niestety nie mam juz z nia kontaktow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Na wstępie chciałem przeprosić za double posta.

 

A więc teraz (dokładnie w tym momencie) jest instalowany serw tf2, więc potrzebuje jakiejś osoby, która na tym się zna i by mi pomogła w tym serwerze. Jak by ktoś chciał to proszę pisać na PW albo w tym temacie.

 

Dziękuje i pozdrawiam.

 

Nx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...