Skocz do zawartości

Oficjalny Serwer CS 1.6 GMCLANU! Nabór do klanu!


Pieter

Rekomendowane odpowiedzi

Tia, dzisiaj odczułem że gram na pubie. 1v1, koleś nie umie we mnie trafić z awp, ja go zabiłem z M4, to zaraz napisał, że niby cheatuję i wyszedł z serwera... Jak tu nie lubić CS, trochę lepiej grasz i zaraz o haxy cię podejrzewają. A co najlepsze, gość miał tag jakiegoś klanu. Może zgadamy się kiedyś na granie w naszym GMCLANowym gronie, tak jak to kiedyś zrobiliśmy :P ? Szczególnie, że serwer mamy. HLTV też jest, to może znowu byśmy fragmovie z tego mieli, jakby ktoś zrobił :P (ostatnio mieliśmy ;[ ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 83
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tia, dzisiaj odczułem że gram na pubie. 1v1, koleś nie umie we mnie trafić z awp, ja go zabiłem z M4, to zaraz napisał, że niby cheatuję i wyszedł z serwera... Jak tu nie lubić CS, trochę lepiej grasz i zaraz o haxy cię podejrzewają. A co najlepsze, gość miał tag jakiegoś klanu. Może zgadamy się kiedyś na granie w naszym GMCLANowym gronie, tak jak to kiedyś zrobiliśmy :P ? Szczególnie, że serwer mamy. HLTV też jest, to może znowu byśmy fragmovie z tego mieli, jakby ktoś zrobił :P (ostatnio mieliśmy ;[ ).

 

Ty cheaterze jeden !!!

 

A tak na poważnie to tak samo miałem strzelałem same head shooty to już od razu teksty do mnie walą "masz aima !"

 

Zgłaszam sie (jezeli mozna)

 

PS: Wogóle nie rozumiem takich ludzi którzy kupują CS na steamie i potem dostają bana na vac za cheaty -.-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zrobić takie GMCLANowe granie w piątek wieczór (20 ?)

Marmot to było na naszym serwie ? Takie sytuacje to chleb powszedni na serwerze NS, gdzie zaraz jesteś nazwany "Czitem" , ale na bardziej normalnych serwerach Steam, takie rzeczy to rzadkość(moje odczucia). Łatwo też zauważyc, że gdy grasz 1 na 1, to przeciwnicy którzy dostają po tyłku, próbują sobie ulżyć w taki sposób :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
To ten serwer w ogóle jeszcze działa? Bo widzę, że na gametrackerze już nie podaje że to serwer GMCLANu.

oficjalnego serwera już nie ma... why? nikt nie chciał grać. Ale może uda mi się go wskrzesić jeżeli znajdziecie wystarczająco dużo osób które będą chciały się tam bawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...