Skocz do zawartości

Ekwipunek ( Znowu )


Nixsior

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. To Znowu ja. Co do ekwipunku, w poprzednim moim temacie nie uzyskałem odpowiedzi na moje pytanie. Już trochę czasu robię w GMK i trochę o nim wiem, ale nie wiem jak zrobić ekwipunek. I proszę nie odsyłajcie mnie do szukaj bo tam też nie znajduję. (w każdym temacie jest właśnie odesłanie do "szukaj")

Chciałbym eq podobne do eq w almora on-line. Próbowałem przerobić eq by yoda new ale coś mi to nie wychodzi. Jeśli ktoś by umiał mi pomóc to bardzo bym prosił o szybkie odpowiedzi :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ty widziałeś Almore?? to nie jest to poza tym jeszcze inventory że się nosi to staty się dodaje. Szukałem i ściągnąłem wszystkie przykłady jakie były ale żaden nie jest taki jaki potrzebuje. Jedyny dobry to był ekwipunek by yoda ale on miał za mały plecak(za mło Pól) i nie dało się zrobić że po naciśnięciu przycisku znika i się pojawia :crying:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up głupiutki to ty możesz być :)

 

 

co ci tak zależy na almorowym ekwipunku?? co on jakiś boski jest??

 

i nie rób refreshu w ciągu jednego dnia próbuj zmienić bo sie da eq by joda. a nie raz zmienisz błąd i co koniec bo nie wychodzi ...

 

@EDIT co ci w tym nie pasuje ?? https://gmclan.org/index.php?czytajart=53

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm co mi w tym nie pasuje?? No chociażby to że tam nie ma Ekwipunku który gracz nosi tylko sam plecak.

A jak zrobi się to co jest tym kodem napisane to jakieś gówno wychodzi. Bez błędu ale gówno

 

@Japanstache

Sam głupiutki jesteś.

 

@Axlii

Nie wyskakuje błąd tylko robi się jakieś gówno, Przestawia się miejsce ( za każdym razem jak włączyłem było inne ) I nie mów że raz i coś źle bo cały czas próbuje to przerobić. Ale się nie da.

 

Zrobie swoje eq jak mi wyjdzie!! Łaski bez.

 

Aha i jeszcze do Japanstache

Ja rozumiem te przykłady tylko żaden to nie jest taki o jaki mi chodzi!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nixsior

Matko Bosko Kochano.... Sam sobie zaprzeczasz, bo twierdząc, że rozumiesz przykłady powinieneś temat skończyć bo to równa się z umiejętnością dostosowania tego kodu do własnych potrzeb. A w dodatku nikt nie ma obowiązku ci tego robić bo ty założyłeś temat. Wszystko jest jasno podane na tacy a ty jedynie powinieneś zabrać to co jest ci potrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy nie rozumiecie mnie.

Ja rozumiem ten przykład tylko nie rozumiem kilku zmiennych np:

 

item_create ( 100, 380, 'Miecz Lodu', 0, 2, iMiecz, 1, 5, 1, 3, 2, 'swords', 0, 3, 1, 3 );

To jest oryginał z przykładu yody (tworzenie przedmiotu )

Z kąd ja moge wiedzieć która liczba do czego służy skoro nie jest opisane??

 

Kilka kodów jest nie opisanych a ja nie wiem do czego służą.

A z resztą nieważne bo gadając z wami tylko tracę cenny czas, przez który mogłem próbować, a po wielu próbach napisałbym własne EKW

 

 

I wy już się tak nie mądrzcie że wy byście umieli, bo sami byście tego nie zrobili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem tylko jeden. Tam gdzie jest kod odpowiadający właśnie za tworzenie obiektów nie jest to opisane, ale mniejsza o to. Nikt nie potrafi mi pomóc to jak dla mnie temat do zamknięcia, chociaż wydaje mi się że większość z tych co mi tu odpisywali mają swoje ekw do rpg lub coś.

 

Dobra zrobiłem sobie mam większą ilość miejsc w plecaku ale teraz nie wiem jak zrobić że się pojawiają w nowej linijce itemki HELP Plax

 

Jeśli od czasu twojego ostatniego posta nikt się nie odezwał, to proszę zamiast pisania nowej wiadomości zedytować ostatnią. Warn.

Woock

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka kodów jest nie opisanych a ja nie wiem do czego służą.

A z resztą nieważne bo gadając z wami tylko tracę cenny czas, przez który mogłem próbować, a po wielu próbach napisałbym własne EKW

 

 

I wy już się tak nie mądrzcie że wy byście umieli, bo sami byście tego nie zrobili.

Z takim podejściem do tego forum nikt Ci nie pomoże.

Z takim podejściem do robienia gry nie zrobisz jej.

 

Skoro nie umiesz niczego nie rób tego, proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra teraz serio TEMAT DO ZAMKNIĘCIA. Poradziłem sobie już,

tylko powiedzcie mi jak zrobić że się itemki pojawiają w nowej linijce i będzie git.

Bo w eq by yoda plecak ma 8 miejsc i 1 linijkę, a ja chcę żeby mój miał po 10 miejsc i 2 linijki (10 miejsc na 1 linijkę) i żeby to zrobić to brakuje mi tylko tego że pojawią się w drugiej linijce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...