Skocz do zawartości

Ze CO? Nie bedzie swiat!?


OsamodasxD

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Xmas Armando SEZON 2

 

Gatunek:Platformowa

 

Opis: I znowu Armando powraca na nasze forum ;] to do rzeczy: 20 lat po ostatniej akcji z Mikolajem nastapila tragedia w zachodzniej Europie, bowiem Cesarzowa Plewka - najwieksza i jedyna wladczyni tego swiata, wymusila wraz z Jeneralem Miszczakiem podpisanie cyrografu dotyczacego zlikwidowania swiat Bozego Narodzenia w Rosji ( a to peszek ;]). Naszym zadaniem jest przywrocenie dnia swiat do kalendarza.

 

Jakie zmiany:

Monotonne zbieranie prezentow z mapy?? Zapomnijcie o tym....

 

Gra bedzie miala urozmaicenia tj: podzial na misje (zbieranie prezentow, likwidacja bossa, dostarczenie kogos gdzies tam itp), walki w grze (przeciwnikow da sie zabijac, Armando potrafi strzelac - uzywac 2 silnych mocy ( w tym nasze kochane PUNDUN) - wychodzic z siebie (tzw. szal), kontratakowac itp).

 

Autorzy:

Programowanie:
Adas ;] OsamodasxD

Fabuła:
Adas ;] OsamodasxD

Grafika:
Adas ;] OsamodasxD

Muzyka:
skad tylko sie da

Screeny:

 

Gra bedzie bogata w otoczenie, efekty, klimacik (lepszy niz w XA1 bo to nie tylko swieta) i znany wam kolorowy swiat.

 

PS: nie wiem czy sie wyrobie przed 20 grudnia, ale postaram sie ukonczyc projekt, tym razem mam duzo wiecej roboty niz poprzednio.

 

DO ADMINISTRATOROW: jak tylko pojawia sie nowe wazne informacje typu filmik z gry, nowe galerie tip i bede zmuszony napisac double posta to wybaczcie ;P

SCREENY:

e6b9ce5b5dadb6b1m.jpg 7540bea1eda076b6m.jpg c25187b903e4f3c0m.jpg c3ed7a7de0a31b8dm.jpg 36d6fbd10c043845m.jpg d2e57203e1a252d0m.jpg 8232ff8b4ab73329m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

No, to chyba czas pokazac Wam dotychczasowe efekty pracy nad gra:

 

 

Co bedzie na 100%:

-mniejsze wymagania niz XA1 ( nauczylem sie optymalizowac kod na miare mozliwosci :thumbsup: )

-okolo 20 animacji samego armanda (na filmiku widac ze ma ich juz sporo w zaleznosci czy spada itp)

-bardziej dynamiczna akcja ( 2 bossow, mozliwosc zabijania przeciwnikow na mapie, efekty)

-od 8-12 misji i kazda inna ( nie bedzie monotonnego zbierania prezentow)

-duzo dzwiekow i sciezek dzwiekowych ( niezle urozmaicenie gry)

-mozliwosc uzywania roznych atakow (3 rodzaje broni, 2 silne spele, szal, odbicie ataku)

-2 rodzaje terenu (snieg i palac cesarzowej)

-GRA CHODZI NIEZALEZNIE OD FPS'OW ( czyli: jezeli komp chodzi ci wolniej, to gra ma takie same tempo jak powinno miec, a nie wszystko zwalnia :sp_ike:)

 

jedynie co jeszcze kiedys dodam do tej zapowiedzi to pare screenow z map i filmik z walka itp.

 

reszte wam nie powiem ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

hehe jakim cudem temat o XA2 ruszyl?? XD

 

mniejsza z tym, mam lepsza informacje do przekazania - bowiem szykuje sie pierwsze grywalne demo z gry. Prawdopodobnie wydam je w okolicach poczatka pazdziernika poniewaz musze jeszcze ukonczyc animacje podstawowych przeciwnikow na mapie i efektow specjalnych, oraz dopasowac efekty dzwiekowe.

 

a przy okazji szczegolowe informacje dotyczace zmian:

 

-bedzie 8 misji w grze ( nie ma sensu robic wiecej poniewaz nikt nie bedzie chodzil po sniegu dluzszy czas, powoli zaczeloby sie to stawac monotonne), ale za to beda w miare dlugie

-kazda mapa ma juz swoja misje

-bedzie 1 boss - Cesarzowa

-gra nie bedzie wczytywala wszystkich klipow audio ktore sa wymagane w danej mapie, lecz podczas zmiany sciezki dzwiekowej usunie stara i podlozy za nia nowa (oszczedzamy nawet 6MB ramu na tym Gm'ie)

-optymalizacje procesora - jak narazie gra nie spadla mi ponizej 60 FPS'ow na laptopie (celeron 1,6GHz) - wiec wymagania juz sa nizsze niz w XA1 ;D

-zmiany oswietlenia w zaleznosci od pory dnia (teren jasniejszy, ciemniejszy itp)

 

jeszcze tylko dodam tutaj krotkiego gameplaya bez przeciwnikow i chyba zakoncze dzial zapowiedzi...

 

no to pozostaje wam tylko czekac na demko - dla mnie swieta juz sie zaczely :sp_ike:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak obiecalem daje wam demo gameplaya silnika XA2:

 

 

filmik jest nieco slabej jakosci nie mam pojecia czemu, dlatego daje wam tez realne zdjecie z gry.

 

beztytuueux.th.png

Podpisy znajdziecie w filmikach zeby wiedziec o co chodzi ;P

 

Pierwsze DEMO gry z przeciwnikami w okolicach pazdziernika, lub kilka dni poczatku pazdziernika... :sp_ike: :sp_ike: :sp_ike:

 

Mam nadzieje ze sie podoba XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...