Skocz do zawartości

Zablokowane przerobisz moje grafiki?


Paqoo

Rekomendowane odpowiedzi

Mam trochę tych swoich graficzek. Widok 2D z boku w lekkim rzucie. Są jacyś chętni? Mam do oferowania konta w grach Khan Wars, Gladiatus, Tanoth. A może ktoś zrobi to za darmo, bo jest taki wspaniały? ;D

Próbka? A czy sprzedawanie kont w tych grach jest niezgodne z zasadami gry? Raczej tak korfa! No i próbka i jaki rozmiar (w pikselach)! :w00t2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ghost jakie sprzedawanie? Zanim coś napiszesz to lepiej przeczytaj. Ja oddaje za darmo. Grafiki są 32x32 (ale zastanawiam się, czy nie zrobić gry opartej na pixelartach 64x64).

 

grafika.gif

No dobra, "ACCOUNT SHARING" to też jest sprzedawanie/kupowanie/wymienianie. Inaczej dzielenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paqoo, Ghost ma racje, WIEC STUL KURFFA DZIOBA.

Narzekasz na moje grafiki, a sam programowac nie umiesz. Lol.

 

Tak dla waszej wiedzy mowie. Gostek uwarza ze miec w creditsach 200 innych ludzi za ich przyklady jest ok. Pamietam ze jedyne co na razie wpisal sam to image_angle = random(360);

 

Z takimi wyrazami to idź na jarmark. Srsly, zastąpienie W przez FF nie robi z tego wyrazu niewulgarnego. A, że dodatkowo to offtopic jest totalny, to pozwoliłem sobie na warna dla Ciebie. Na prawdę nie wiem co zrobiłeś, że PsichiX Ci wyczyścił do 0% ostrzeżenia.

Marmot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspaniale drogi Poxipolu. Liczę się z Twoim szlachetnym zdaniem. Jeśli nie masz zamiaru mi pomagać to czemu tracisz czas na te niepotrzebne kłótnie? Niech Twój ziemski los prowadzi Cię przez las zła.

To była odpowiedź na Twojego niepotrzebnego posta. Swoje frustracje lepiej okazuj poprzez walkę z workiem lub biegając za skórzaną kulą.

 

Proszę o ocenę tych grafik i wskazanie błędów. Nie jestem w tym chyba najlepszy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...