Skocz do zawartości

Gracior


Pawli

Rekomendowane odpowiedzi

Wystawiłem nową grę Gracior jest to narazie DEMO. Zrobiłem ją ze starych części jak narazie. :D

Plki został podzielony ze względu na problemy uploadera :boxed:

Part 1

Part 2

Part 3

Part 4

Part 5

Sterowanie:

ENTER-Włączenie silnika

SHIFT-Wyłączenie silnika

Kursor Lewy-Kierowanie w lewo

Kursor Prawy-Kierowanie w prawo

W-Gaz

S-Hamulec

E-Klakson

1-Włączenie muzyki pierwszej w radiu

2-Włączenie muzyki drugiej w radiu

3-Włączenie muzyki trzeciej w radiu

NUM1-Bieg pierwszy

NUM2-Bieg drugi

NUM3-Bieg trzeci

NUM4-Bieg czwarty

NUM5-Bieg piąty

NUM6-Bieg szósty

R-Bieg wsteczny

PS:

Zamiast szyb ma jescze dykte, dlatego przez nie narazie nic nie widać. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadałem sobie ten trud i ściągnąłem wszystkie części archiwum... Takie problemy to o ile wiem ma dyskietka 3.5 cala (1.38MB) :P Co do gry to mam nadzieję, że albo robisz sobie jaja, albo to jest prototyp [beta 0.00..1]. W przeciwnym razie daj se siana :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze chciałem powiedzieć, że jaj to sobie nie robię, w żadnym wypadku. :D

Po drugie plik jest podzielony jak pisałem wcześniej z powodu uploadera, a nie dyskietki (do admina: pliki większe niż 1,5MB nie można wrzucić, bynajmniej na moje konto).

Po trzecie: tak wiem, gaźnik muszę podregulować. :lol2:

Po czwarte wytnę okienko w dykcie, aby było coś widać (nie stać mnie na szyby). :D

A po piąte myślę o alufelgach takich jak w Need For Speed Underground. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry ta gra to porażka :twisted:

Co Ty. Świetny symulator :D . Nawet ma klakson. Założe się, że pisał go w przerwie między lekcjami. Fakt gaźnik należy troche przeczyścić. No i te luzy w kierownicy :D Co do wstecznego biegu, to trzeba wierzyć na słowo, że jedzie do tyłu. A może zamiast dykty, dać jakąś folie. Bo ostatnio jadąc chyba rąbnąłem w drzewo, bo był jakiś huk, lub zgubiłem skrzynie biegów, bo mi nie chciała wejść jedynka. :D Moim zdaniem składaj go dalej, bo niezły symulator Ferrari może z tego wyjść. :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Valdemor - Ferrari? Ja bym wolał Subaru ;)

A giera to napewno nie jest symulator. Zmiany biegów nic nie robią. Jadę sobię 80km/h puszczam pedał gazu i samochów odrazu staje na 0, co chyba jest nie-ten-tego. Sterowanie takie, że można się posrać (dlaczego 1 klawiszem nie można i włączać i wyłączać silnika?). Poza tym powinien być 1 guzik od zmiany biegów, bo tak to sobie wciskam na numerycznej byle co, a powinno być po kolei (najpierw jedyneczka, potem dwójeczka itp.). Dopracuj to ;)

 

Poza tym powinieneś to nazwać nie demo (bo demo to już reklama produktu) tylko alpha albo beta.

 

I licze że dasz jakieś opcje tuningu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pietrus - myślę, że głowy sobie nie rozwaliłeś o szybe (której jeszcze nie ma), przy puszczeniu nogi z gazu :D Widzę także, że nigdy nie jeździłeś samochodem. To nie jest samochód z automatyczną skrzynią biegów. :D Fakt stacyjkę należy wymienić na lepszą. Może na innym szrocie, powinien autor-mechanik jej poszukać :D . A z tym tuningiem to całkiem niezły pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...