Skocz do zawartości

Potrzebna ekipa do gry


Lidzet

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiedziałem gdzie dać ten temat więc dałem tu.

Dobra jest taka sprawa. Ja nie umiem robić dobrych gier na gm i mam wersje darmową. Ale mam pomysł na grę. Na grę o sporcie jakim jest żużel lub jak kto woli speedway. Potrzebuje ekipy:

 

Dwóch, trzech a najlepiej czterech twórców. Doświadczonych trochę.

 

Dźwiękowca. (spoko ja nim będę załatwie wszystko.) Czyli mamy to z głowy *zaliczone*

 

Gostka który da nam składy drużyn. Tak, tak ja nim będę :) . *zaliczone*

 

Jednego człowieka który zna się na licencjach i powię czy nazwiska muszą być zmyślone(czyt. zmienione) czy mogą być prawdziwe bez opłat.

 

Grafika który zrobi symulacje meczu. Może być ktoś z ekipy twórców gry. Chodzi mi oto. 4 kropeczki jadą w okół toru.

 

Nadzorca i pomysłodawca projektu. Znowu ja. *zaliczone*

 

Mam nadzieje że wszystkie punkty będą zaliczone ;) .

 

W napisach jeśli chodzi o twórców gier to chce być pierwszy jako pomysłodawca, ale za to wszyscy którzy tworzyli grę będą pogrubioną trzczionką żeby potem nie było że wszystko zrobił ten co nic nie umie.

 

Dobra , a teraz więcej to ma być manager żużlowy o nazwie Speedway Club Manager 1.0 następca Menedżer Żużlowy 3.1 www.zmenadzer.pl tam możecie go ściągnąć i zobaczyć.

 

Jest pisany na paskalu ale co z tego. Nie można się zniechęcać. Twórcy nie muszą znać zasad żużla ani nic takiego ja wszystko wytłumacze!

 

No to co jest ktoś co się odwarzy to zrobić?

 

Kontakt ze mną: lidzecik@wp.pl

 

Gg: 4380167

 

Temat był w złym dziale. Przeniosłem do Valhalli. Dodatkowo poprawiłem literówkę w nazwie. :)

Platyna

P.S. Mój pierwszy dopisek po czyimś postem ^.^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat z cyklu "E? zróbcie mi gre!"

Pokazał byś chociaż jakieś swoje możliwości na posadzie dźwiękowca, bo tak to weź i kup kota w worku :P

 

Już widzę tych chętnych walących drzwiami i oknami ;]

 

A temat w złym dziale. Przenoszę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat z cyklu "E? zróbcie mi gre!"

Pokazał byś chociaż jakieś swoje możliwości na posadzie dźwiękowca, bo tak to weź i kup kota w worku :P

 

Już widzę tych chętnych walących drzwiami i oknami ;]

 

A temat w złym dziale. Przenoszę :)

 

Dobra nie chcecie być sławni wśród żeszy fanów falubazu to nie. Tworzą teraz Speedway Rider Manager 2. Jak chcecie być sławni w necie i na forach to się zgłaszajcie. Nie to nie. Ale jak ktoś stawia mi wyzwanie to dobra co mam zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wszyscy mają zrobić wszystko za ciebie? Buahahaha :P

No dobra, przyznaję że ja też raz tak zrobiłem, jednak pomysł miałem lepszy. (OnlyWar)

 

Nie widzę aby ktoś się do tego palił. Po za tym, ja nie lubię gier o sporcie. Sport to jest coś, co trzeba przeżyć na własnej skórze!

 

PS: Link nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...