Skocz do zawartości

Samochodziki


PoxiPol

Rekomendowane odpowiedzi

Kazdy ma inny smaczek. Inni lubia amerykanskie lodowki, inni podreczne cegielki, a inni szybkie kartki papieru. Pogadajmy tutaj troche i poklocmy sie o najladniejszy/najszybszy/ogolnie najlepszy samochod. Otoz moji kontkurenci to:

 

Audi TT :

2006-07-03-auditt01.jpg

 

Lotus Elise :

lotus-elise%20double%20red%20black.jpg

 

Renault Scenic Grand:

renault-grand-scenic-1.jpg

 

oraz taki fajniutki

Audi R8:

2008_Audi_R8_header.JPG

 

Mam sentyment do Audikow, nie wiem czemu, moze dlatego ze Audi to jedyna auta z mojego niedalekiego dziecinstwa. TT... tego autka nie da sie opisac. Po prostu ma to cos co mi sie podoba, ten element X.Lotus to auta marzen, sa zajefajne, gdyby kurde nie to ze wiekszosc to 2.354 osobowki, i maja bagazniki na kije golfowe. Sceniczek to dla mnie super autko rodzinne, oddzielone tylne siedzenia, wiec mozesz wiesc duzo i wziasc tego 2 pasazera, a i ladniutki jest :3. R8 to juz Auto kompletnie do popisu, drogie jak cholera, ale z takim czyms przejechac przez Polske! Whoa!

 

: DDD

http://www.xcars.ru/gallery/albums/userpic...udi_tt_girl.jpg

Obrazek jest nieco ocenzurowany, ale i tak podnieca wiec nie pokazuje go, klikajcie se. Zalezy jeszcze jaka kto ma orientacje, inni patrza na dziwczyne a inni na autko. Ja patrze na oba. Jestem Bi : (

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow niely ten "Nad ortografia" od Popracuj. Jeszcze nigdy nie szlyszalem o takiej marce.

Ej, to nie ma byc wklejanka zdjec, lecz pokazywanie samochodow i pisanie DLACZEGO go sie lubi.

Co do mojego polskiego sie nie czepiaj. Gadam po swojemu i tyle, zrozumiec sie da.

 

Audi ?????:

z4674621X.jpg

Prawdopodobnie jak na razie jest to tylko koncept, ale jak znam Audi na pewno wyjdzie. Sportowy Cabriolet 4x4. Duza wysokosc jazdy. Jak takie cos zobacze na ulicy to wysmieje. Ale i tak lepiej wyglada od Pana Zaby:

Fiat%20Multipla.jpg

Fiat Multipla of corse.

Jak znacie jakies fajne zdjecia z babkami i ladnym autkiem to tez sie nie krepujcie : 3

 

567215.jpg

TTtka odpowiada i za sexy auto i za sexy dziewczyne. A tak pieknie zrobionego zdjecia jeszcze nie widzialem. Whoa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ok, czyli:

Melex.jpg
Najlepsze co wymyślono kiedykolwiek dla ludzi uprawiających golf.
się przy tym chowa. Nawet polscy politycy go lubią. Do tego, czy jest bardziej popularny na świecie polski pojazd?

 

ford_t_1914.jpg
Pierwszy masowo produkowany samochód. Gdyby nie on to by nie było tych waszych Maybachów czy innych Bugatich. Do tego, pobije niejednego Lamborghini Diablo swoją prędkością :thumbsup:

 

Ursus%20uzywany%202812.JPG
Najbardziej szpanerski pojazd ever. Każdy od razu wie, jaki ziom z Ciebie jest jak przyjedziesz takim czymś na dyskę. A ile lasek wyrwiesz na niego, zabawa gwarantowana przez całą noc i poranek (:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koenigsegg_ccxr_special_edition-01.jpg

Powiedzcie mi, co myslicie o Koesningioesoegu. Tak wiem, nazwa powala ale z TAKIM czyms wyjechac na ulice? Kocham to auto za jego orginalnosc. Te szyby, te kola... Ufff...

 

A teraz co do orginalnosci:

jzd1-707932.jpg

Patrzac na DeLoreany na uliy, az mnie za serce lapie, auto to stojace sobie z zamknietymi drzwiami wyglada jak jakis Polonez czy Ford. Moze troszku w nim Audika 80. Jednak nie tak sie na to powinno patrzec. Czlowiek ktory wymyslil to auto, cala jego aerodynamika, w tym autku skupil sie na tylu detalach, ten czlowiek byl geniuszem... Wchodzac do tego budzisz zgroze. Otwierajac Drzwi skupiasz uwage. Przynajmniej ja gdy do tego wsiadlem, bylem w 7 niebie. Takie moje autko dziecinstwa.

A teraz do nastepnego autka marzen waszych rodzicow.

Ford GT40:

gt40.jpg

To jest nowa wersja tego auta, ale jestem pewny ze wiekszosc 40latkow gdy uslysza ta nazwe, przyznaja sie ze mieli jego plakat. Jedno z pierwszych supersamochodow, ba, jeden z pierwszych samochodow ktory przykul moja uwage gdy bylem 5 latkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...