Skocz do zawartości

Buxy


Nx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Mam pytanie jaki buxy mi polecacie :P :D (szczególnie pytanie do webzira bo on miał/ma dużo buxów) Aktualnie posiadam buxa w www.polskibux.pl ale sie zastanawiam tez nad bux.to i na neobux

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj panie kolego, jako że jestem ekspertem w buxach zaraz rozwieję wszystkie wątpliwości.

Otóż buxy można podzielić na trzy kategorie:

1. Płacą na pewno

2. Może zapłacą, może nie

3. Nie płacą.

Buxy płacące z punktu 1 mają o wiele niższe stawki niż te z 2 i 3, np. http://www.donkeymails.com płacił od zawsze (a to już parę lat jest) ale jeden klik daje 0,25c a nie jak w przypadku 2i3 1 cent.

Podany przez Ciebie bux polskibux.pl - nie wypowiem się bo go nie znam. Natomiast od zarania dziejów wiadome jest, że bux.to nie płaci. A od neobuxa nawet dostałem wypłatę, ale dawno to było nie wiem jak jest teraz.

 

Podsumowując: olej buxy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm trzeba troszkę coś zarobić :P :D

Przed chwilą założyłem konto na dolarek.com.

A konto mam w izzy konto wiec chciałbym polskie buxy bo tam podaje nr konta a w innym to muszę mieć konto w alertpay czy paypal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakbym miał moją wypowiedź podporządkować pod stronę internetową to to by było buxsux.com

 

W buxach nie zarobisz nawet w rok tyle, co możesz w wakacje dostać za sprzedaż okularów na plaży.

A jak masz szczęście i Ci się to uda to to będzie 800% normalnego wkładu, lub 7 lat nawalania spamu po forach, żeby się rejestrowali i Ci kilkali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...