Skocz do zawartości

Zablokowane Steamworks


g-Enjoy

Rekomendowane odpowiedzi

dooobre, czyli na to wychodzi że można na steamie teraz rozpowszechniać swoje dzieło? nonono, to się nawet dobrze składa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dooobre, czyli na to wychodzi że można na steamie teraz rozpowszechniać swoje dzieło? nonono, to się nawet dobrze składa :D

 

Z rozmowy z pracownikiem valve wynika, iż zależy im bardziej na sensie gry i gameplayu. Także nie zaimponujecie im supah dupah efektami i grafiką ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahaa.. Czyli TLOA tam nie przejdzie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahaa, czyli to taki ukłon dupą w Naszą stronę? Miło :)

Bez urazy, ale nie lepiej pierw pokazać gronu potencjalnych graczy te cuda, abyście nie zaliczyli wpadki? Bo to co kocha autor może mieć w nosie gracz, czy dystrybutor :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to co kocha autor może mieć w nosie gracz

Jako ekscentryczny mistrz gry chciałbym podkreślić prawdziwość i uniwersalność tych słów.

 

...cholerni egocentryczni gracze, myślą, że cała fabuła kręci się wokół nich <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda prawda, nie zapomnijcie, że Wam tego nie pokażemy bo TLOA jest przepisywane od zera.

@PsychiX: Luźniej, luźniej. Wszystko w swoim czasie. Mamy prawo mieć swoje sekrety. Ba, to zalecane.

Gdy tworzysz gry patrzysz z punktu widzenia gracza, jeśli tak nie jest. Marny z Ciebie twórca.

Also:

 

PB Game Studios Beta Team

Since we were developing games we needed people from outside to test them.

Until now! If you want to join PB Game Studios and you are not able to pick

Job Offer that's right for you and you have enough beta-testing experience,

simply send us your CV to eta[@]pbgamestudios.[com]

 

* Remove '[' and ']'.

Playtesters.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sekret trzymany przed wszystkimi, a sekret trzymany przed jednym gronem to 2 rozne sprawy. Przeciez My Was wychowalismy, wiec wypadalo by sie jakos odwdzieczyc ;/

 

Gdy tworzysz gry patrzysz z punktu widzenia gracza, jeśli tak nie jest. Marny z Ciebie twórca

Raczej tak: "Gdy tworzysz gry patrzysz z punktu widzenia gracza. Jeśli tak nie jest, marny z Ciebie twórca".

A ja myślę iż marny korniszon nie jestem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy tworzysz gry patrzysz z punktu widzenia gracza, jeśli tak nie jest. Marny z Ciebie twórca.

Robi się już późno g-Enjoy:)

Also:

Gdybyś to przeczytał na głos i nagrał, na pewno byś miał więcej chętnych.

Przeciez My Was wychowalismy

MĘSKIE ŁZY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robi się już późno g-Enjoy:)

 

Chciałem teraz rzucić podłe zdanie w Twoją stronę.

@PsychiX: Mógłbym wymyślić wiele kombinacji do ułożenia tego zdania. ;]

 

Gdybyś to przeczytał na głos i nagrał, na pewno byś miał więcej chętnych.

 

Chcesz abym to zrobił tylko aby Cię wkurzyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak swoją drogą, to prawda że swoim potencjalnym "pracownikom" każecie pisać CV, po angielsku, na dodatek jeśli nie ma tam super doświadczeń to automatycznie out? :D bez urazy, ale takie coś jest zabawne. Pamiętajcie że nie jesteście profesjonalnym studiem, tudzież tym bardziej żadną firmą a średnia wieku "pracowników" nie przekracza pełnoletności ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak swoją drogą, to prawda że swoim potencjalnym "pracownikom" każecie pisać CV, po angielsku, na dodatek jeśli nie ma tam super doświadczeń to automatycznie out? :D bez urazy, ale takie coś jest zabawne. Pamiętajcie że nie jesteście profesjonalnym studiem, tudzież tym bardziej żadną firmą a średnia wieku "pracowników" nie przekracza pełnoletności ;)

 

Definitywnie nie. Musimy wiedzieć kim potencjalni "członkowie" są i jakie mają doświadczenia.

Uwierz mi, przyjmuję nawet totalnych newbów, w których widzę jakieś ambicje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale bez jaj, Crack chciał się do Was dostać, podobno miał tego plusa że zna się na programowaniu, tylko brakło mu umiejętności C#, a potem się okazało że musiał pisać CV po angielsku, a i tak wyszło na to że nie ma wystarczającego doświadczenia. Z tym większym doświadczeniem to jeszcze zrozumiem, ale CV po angielsku? Pracownik Polak, po cholerke mu CV po angielsku pisać? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurzyć tym możesz co najwyżej native speakera.

 

Przestań mnie za przeproszeniem wk****ć.

Znajdź sobie inny temat do pierniczenia bzdur i spamowania. GTFO.

@up: Dostał możliwość napisania po Polsku. A, czy ja powiedziałem mu czy został przyjęty, czy nie?

Oznacza to iż nadal to rozpatrzam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm.. cv+doświadczenie-> pewnie dobrze płacą i dobre projekty za sobą.. sprawdzenie poprawności treści na stronie+sprawdzenie projektów->hit sezonu. Bez urazy ale skoro samemu nie spełnia się postawionych wymagań nie wypada żądać tego od swoich ""pracowników"".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...