Skocz do zawartości

Szukam grafika 2D


Kargul

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Otóż zaczynam robić MMORPG, na podstawie przykładu Tymona. (Będziesz w credits :P) Sam wymyślę wszystko, zaprogramuję a także zamieszczę gdzie potrzeba. Jedyną rzeczą której potrzebuję, jest grafik 2D, najlepiej kilku. Gra będzie dotyczyła odwiecznej wojny. Tytył gry: Only War. Tak więc ten grafik będzie robił obrazki żołnierzy, broni np. granatów. Jesteście chętni? Zapraszam. Czym więcej tym lepiej. Jednak, musi to być osoba aktywna. Będe pisał na PW co i jak, lub na gg. W razie kontatku napisz mi PW, e-maila (Kaargul@gmail.com) lub na gg. Więcej o grze w temacie pod tytyłem "SoldierWar". Taka miała być nazwa gry, jednak ją zmieniłem. A więc czekam na zainteresowanie :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otoz:

1. m_play jest do dupy. Naucz sie 39dl albo najlepiej zrob wlasny, wtedy to dopiero tobie giera pojdzie.

2. Tytul wydaje mi sie nieco niegramatyczny, ale to tylko moj 29 zmysl tak mowi, wiec nie moge tego potwierdzic.

3. Najlepiej zaczynac od MMORPGA : D, po co nawet rozumiec co to znaczy, TRZA ROBIC MMORPGI!

4. Aby nie bylo ze offtopuje, to mowie ze grafikuje tylko dla ludzi ktorzy sa wystarczajaco madrzy, aby robic swoje, a nie sklejac czesci przykladow. Sam nie robie dobrych gier, wiec nie robie MMORPGOW!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up:

Nie podoba się! :P

Chodziło mi o grafę bardziej podobną do Tymona. No i nie z lotu ptaka!

Po za tym, chodzi mi o snajpera (na początek) sorry że nie mówiłem :D

A jak wygląda Tymon? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...