Skocz do zawartości

Problem z iPodem


Platyna

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś czas temu kupiłem na allegro iPod Classic Apple.

 

Do tej pory mi dobrze służył. Miałem swój 1 GB muzyki i było ok.

No ale zachciało mi się w końcu zapełnić te pozostałe 29GB resztą muzy z dysku (bo wcześniej mi się nie chciało xD). No i coś się sypie.

 

Za pomocą iTunesa synchronizuję muzykę z iPodem z listą odtwarzania no i się zgrywało z pół godziny. Zgrało się około kilkunastu GB pewnie (nawet nie mogę sprawdzić ile dokładnie) i wywaliło mi jakiś błąd 69. Podjąłem jeszcze kilka prób i ciągle to samo :/

 

No to sobie wkurzony dałem spokój. Klikam "Bezpiecznie usuń urządzenie", odłączam iPoda, a tu drugi Zonk! iPod odłączony i jakby się zaciął bo mam cały czas "Nie odłączaj" czyli to co normalnie jest gdy iPod jest podłączony do peceta. I nie mogę z tym nic zrobić, ani wyłączyć go ani nic.

 

Możecie mi powiedzieć co jest do diabła?

Sprzęt za kilka stów, a nie mogę nawet połowy miejsca na nim zająć. Ba! Nie mogę go teraz nawet uruchomić, bo ciągle to "Nie odłączaj". A bateria raczej szybko nie siądzie skoro to tylko do połowy przygaszony ekran :/

 

I muszę wam szczerze powiedzieć, że mnie krew zalewa.

 

EDIT: Niech to szlag. Zapomniałem, że jest temat do takich pytań. Połączcie z nim albo coś...

 

EDIT2:

Dobra, przez noc bateria się rozładowała więc mogłem iPoda uruchomić. (musiałem czekać, aż się rozładuje, bo nawet zresetować go się nie da)

No i teraz go odpalam i widzę, że wgrało się 4GB (iPod ma 30GB) muzyki. Jedak nie widzi tej muzyki i jedyny sposób by coś z nim teraz zrobić to przywrócić ustawienia fabryczne.

Ostatnio jak mi kumpel zgrać próbował to było to samo. Coś mu się zaczęło chrzanić właśnie przy tych 4GB.

Czyli jakby coś z dyskiem chyba. Tylko niecałe 4GB mogę zapełnić z tych 30.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...