Skocz do zawartości

Neverwinter Nights


GladiusX

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Czy słyszał ktoś o Neverwinter Nights? Połowa pewnie rzeknie NIE! Jeżeli jednak ktoś zagrał, gra i najważniejsze projektował własne moduły do tej gry niech sie tu odezwie... Razem z kolegą tworzymy projekt serwera z własnym modułem o nazwie DNA-Server. Mimo tego że konkurencja idzie na łeb na szyję do przodu i pnie się my zwalniamy tempo i tworzymy wszystko dokładnie i powoli... Ale otóż mamy problem... Nasza Ekipa składa się z dwóch osób to pierwszy problem... Drugim problemem może stanowić to że piszemy już na 3 forum i jak na razie nikt nam nie odpisał... Więc postanowiliśmy napisać coś na GMclanie nie oczekując jakiegoś cudu... Potrzebujemy kilku osób które znają się na którymś z poniższych rzeczach:

 

-Pisanie skryptów (nie w GM ale na NWN!)

-Tworzenie Muzyki (Bo o takich to największy problem)

-Osoby potrafiące stworzyć własne Skille i magiczne przedmioty w różnych kierunkach wykorzystania.

- No może by jakiegoś grafika na podstawce (xD)

 

To by było na tyle... Dodam jeszcze że nie płacę ( Jak powiedziała to jedna inteligentna osoba współpraca powinna być darmowa bo jeżeli ktoś oczekuje zapłaty to widać jak chce współpracować)

 

I TO BY JUŻ DOSŁOWNIE BYŁO BY NA TYLE... OCZEKUJĘ ODPOWIEDZI

 

Moje Gadu-Gadu: 6613039

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 50% się z tobą zgadzam... Ale jeżeli chodzi o to że nikt nam nie odpowiada to wina z naszej strony jest taka że piszemy za przeproszeniem na dupnych stronach. Osoba siada na forum raz na tydzień i przegląda. W skrócie tamte fora są mało znane prawie tak jak sama gra ;-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj... Kofel! yyy.. Trochę mnie to wybiło z rytmu ale jutro odpowiem... Bo już mi to wyszło z głowy xD

 

 

EDIT: Dobra mam... Aurora czyli silnik gry Neverwinter Nights z którego korzysta również Wiedźmin korzysta z własnego języka skryptowego ( Tak jak i GM korzysta z GML'u ). Skrypty te pisze się w Neverwinter Script (NWS). Mam nadzieję że to co napisałem to nie stek bzdur bo się kieruję wiedzą innego internauty. Ale na bzdury mi to nie wygląda gościu mówił do rzeczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak powiedziała to jedna inteligentna osoba współpraca powinna być darmowa bo jeżeli ktoś oczekuje zapłaty to widać jak chce współpracować

 

Jeżeli takie zdanie mają inteligentne osoby w tych czasach to ja zaczynam się ich bać :( No tak! Przecież oczekiwanie zapłaty za wykonywanie żmudnego skryptowania jest niedopuszczalne! Po prostu zgroza :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwne, mało kto chce robić coś z małolatami, bo młodzi mają w większości słomiany zapał :P

A czy jak ktoś napisze "99 lat", to czy naprawdę tyle ma? Człowieku, zastanów się. Czy drobiu ma 9 lat? -.-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...