Skocz do zawartości

OTS


kubal09

Rekomendowane odpowiedzi

Jednak z takimi pytaniami to na wyspecjalizowane fora trzeba isc, bo co jak co, prawda taka, ze GMClan to nie swiat Tibii ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w nim nic nie trzeba zmieniać... To jakby trzeba było wysyłać każdemu osobnego klienta lol ..

OMG

Właśnie jak robisz nowe potwory to musisz zmienić tibia.dat bo jak tego nie zrobisz to będziesz miał same błędy związane z nieposiadaniem w kliencie pliku tego potwora.

Więc jak chcesz takie cuś zrobić musisz wstawić zmieniony tibia.dat do klienta i go rozsyłać aby sobie podmienili...

Np. Jak zmieniasz grafiki to zmieniasz tibia.spr i rozsyłasz klienta z nim ludziom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończ waść, wstydu oszczędź...

Rozmawiacie jakbyście nigdy OTSa nie widzieli...

Kolego, lepiej zwróć uwagę na swoje ostrzeżenia, bo jeszcze 1 i będzie ban :) , a wracając do OTS, powiem wprost, że lepiej przeczytać tuta w sieci, niż tutaj paplać byle co!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OMG

Właśnie jak robisz nowe potwory to musisz zmienić tibia.dat bo jak tego nie zrobisz to będziesz miał same błędy związane z nieposiadaniem w kliencie pliku tego potwora.

Więc jak chcesz takie cuś zrobić musisz wstawić zmieniony tibia.dat do klienta i go rozsyłać aby sobie podmienili...

Np. Jak zmieniasz grafiki to zmieniasz tibia.spr i rozsyłasz klienta z nim ludziom.

Zależy w jakich silnikach. Np. ja mam 3 takie co nie trzeba tak robić (automatycznie się zmienia) i jeden taki, że trzeba. Myślę, że jest większość takich co nie trzeba, lecz mogę się mylić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...