Skocz do zawartości

windows w koszu


drobiu

windows w koszu  

23 użytkowników zagłosowało

  1. 1. czy usunąć windowsa w koszu?

    • usunąć
      19
    • nie usunąć
      2
    • przywrócić z powrotem
      2


Rekomendowane odpowiedzi

Jaką prowokację ? Co do problemu, nic się nie stanie, jeśli usuniesz go całkiem, ponieważ jeśli już go usunąłeś i umiesz wszystko normalnie robić, to nic się nie stanie :)

 

Co do postu Grabarza, czy to nie czasem spam ? W czym pomogłeś ? Hę, może chcesz warna ?

 

E: @Pieter : Możesz, ale czy w nich będą foldery typowo Windowsowe ? Zdaje się, że to żadna prowokacja, po prostu miał zainstalowanego Windowsa, który nie działał poprawnie i na innej partycji ma teraz nowego Windowsa, z którego korzysta. Proste i logiczne, gdzie wy tu widzicie prowokacje ?

 

USUWAJ !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może masz coś z napięciem, jakieś zwarcie i samoczynnie się wyłącza ? Możliwe jest też uszkodzenie kabla lub wtyku, co powoduje właśnie złe napięcie i wyłączenie kompa. W sumie może być to też wina wirusa, co jest mało prawdopodobne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne bo 2 dni temu właśnie mi się komp nie chciał uruchomić bo miałem płytę w cd. No a dzisiaj normalnie się uruchomił ale jak włożyłem cd to resecik. Właśnie myślę nad tym,nie wiem czy nie zgłosić jutro typowi od kompa tego,bo nie dawno miałem wymienianą płytę główną i zasilacz. <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cóż, będziesz musiał jeszcze zmienić plik MDR ;] żeby Ci się 2 systemy nie wyświetlały.

 

Chyba raczej MBR...

MBR (ang. Master Boot Record) – główny rekord startowy, czyli umowna struktura zapisana w pierwszym sektorze dysku twardego. Często nazywany też Master Boot Block (ang. główny blok startowy). Zawiera on program rozruchowy oraz główną tablicę partycji (w przypadku dysku twardego – dyskietki zwykle nie posiadają tablicy partycji).

 

MBR znajduje się na pierwszej ścieżce, w pierwszym cylindrze, w pierwszym sektorze dysku (CHS – 0, 0, 1).

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/Master_Boot_Record

 

 

MDR = Francuskie "LOL"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

g-endżoj, w windowsie jest taki plik w którym się konfiguruje liste w bootloaderze, lolol.

 

Miałeś na myśli, w windach starszych niż vista (tylko z rodziny nt).

Bo w viście (i wyżej) już go nie ma. Więc taki multiboot inaczej wygląda, "lolol".

 

btw. Chciałem tylko poprawić jego błąd, czyli to, że napisał MDR zamiast MBR. Nie łap mnie za słówka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Won z tematu,co to ma do mojego problemu jakieś pierdoły,poprawiaj sobie na pm a stąd wyp....

 

Niestety rządzić się tu nie możesz :)

A jednak ma, mógł Cię wprowadzić w błąd a Ty mógłbyś coś spieprzyć, proste.

// Bagno czuje smród, idzie sobie zanim kolejna kłótnia się rozpocznie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...