Skocz do zawartości

Quake Live


g-Enjoy

Rekomendowane odpowiedzi

Słyszałem dużo szsumu na temat tej gry podczas prywatnych testów. Gdy powróciło mi łącze postanowiłem sobie wypróbować :)

Jak zapewne wiecie, Quake to shooter. Quake Live to shooter ze statystykami... odpalany przez plugina w browserze (Tak, działa na Firefoksie i Operze). Gdy grasz pierwszy raz w "trening" testowi zostaje poddany Twój "skill", dzięki temu gra będzie mogła dla Ciebie najlepiej dobrać mecze:

 

direct-image-1236932129j.png

 

Więc co mogę powiedzieć, zapraszam do gry :P

http://quakelive.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już w to grałem, ale niestety w becie statystyki nie działają, więc nie możecie popatrzeć sobie na moje genialne wyniki

 

Oj chyba grałeś same treningi ^^

Grałem normalnie na meczach i moje statystyki są pokazywane :]

http://www.quakelive.com/#profile/summary/EnglishGuy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre w tym jest to, że bronie są silniejsze, wystarczy jeden headshot z rakiety i jest ofiara ;) A statystyki działają od około 4 dni i według nich moja ulubiona broń to gauntlet p;

Niewygodne jednak jest to, że nie da się grać z samymi kumplami, bo za zakładanie serwerów trzeba płacić.

Dawajta swoje nicki, mój to Flaque

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Grałem normalnie na meczach i moje statystyki są pokazywane :]

http://www.quakelive.com/#profile/summary/EnglishGuy

 

Jak to, już włączyli?

 

Oj chyba grałeś same treningi ^^

 

Zginiesz za tę obelgę :angry:

 

Dawajta swoje nicki

 

JudgeDeadd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobne. A co do treningu to ja juz nic nie kapuje. Doszedlem do samego konca (latwo sie domyslic ze baooka dodaje szybkosci) wygralem z Crash 14 do 12, a difficulty dalej widze 1 : ( I tak nabilem 3 nowe rewardsy i jestem szczesliwy : )

Maszynowka to chaingun co nie? zapomnialem o machinegun :P w ogole jej nie uzywam, wole gaunglet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobne. A co do treningu to ja juz nic nie kapuje. Doszedlem do samego konca (latwo sie domyslic ze baooka dodaje szybkosci) wygralem z Crash 14 do 12, a difficulty dalej widze 1 : ( I tak nabilem 3 nowe rewardsy i jestem szczesliwy : )

Maszynowka to chaingun co nie? zapomnialem o machinegun :P w ogole jej nie uzywam, wole gaunglet.

 

Sorry za odświeżanie...

Poxi, masz portal dla początkujących, jedyne co musisz zrobić to dostać się do następnych przez np. skakanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...