Skocz do zawartości

GTA IV


GladiusX

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!! Za kilka tygodni, a nawet dni dostanę GTA IV. I mam pytanie czy na najmniejszych obrotahc wejdzie mi na mojego kompa?

 

Posiadam:

 

Procesor: AMD Athlon 64 (2394 MHZ 1 rdzeniowy)

Karta Graficzna: Nvidia Geforce 7300GT (256 Mb)

Ramy: DDR2 1 GB x2

coś jeszcze jest potrzebne? Jeżeli tak to proszę mnie poinformować! I proszę o odpowiedź bo na zagraniu w tą grę mi bardzo zależy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!! Za kilka tygodni, a nawet dni dostanę GTA IV. I mam pytanie czy na najmniejszych obrotahc wejdzie mi na mojego kompa?

nie chcesz wiedziec jak ta gra wyglada na najmniejszych detalach :) U mnie detali zwiekszyc sie nie dalo, fabrycznie minimalne bo niby komputer by nei uciągnał (a inne gry z xboxa chodza na pelnych detalach) a tu - widoczność półtora metra, tzn jedziesz jedziesz, uderzasz w sciane ktorej nie widzisz bo jest za daleko zeby ją zobaczyć itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karta512mb,

Myślisz, że jak ktoś kupi 6100 z pamięcią 512mb ddr to mu to pójdzie ? :rolleyes:

 

Nie - pamięć to nie wszystko, polecam dokupić kartę w przedziale 400-600 złotych. Jeżeli chcesz pograć na wyższej rozdzielczości jak 1600x1200 to polecam zakupienie karty z 1gb pamięcią. Do tego procesor - może być trochę za słaby, jeżeli chcesz go wymienić to od razu czeka Cię wymiana płyty głównej, a więc dodatkowe koszta. Praktycznie zostaje dysk, ram, dvd-rom. A lepsza karta i procesor potrzebują więcej wattów. Tak więc i zasilacz idzie do wymiany.

 

Podsumowując : Musisz wymienić wszystko. (Aha i trzeba mieć zaktualizowanego windows XP do service pack 3, a windows viste do service pack 1)

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...