Skocz do zawartości

Zablokowane zacinanie sie filmików na youtube


bartas

Rekomendowane odpowiedzi

jak oglądam jakiś filmik na youtube to filmik nawet jak jest cały zbuforowany zacina sie na sekunde albo dwie. Co może być tego powodem? Na początku jak kupiłem kompa wszystko było ok.

mój komp

intel pentium dual core inside 1.8 ghz

2 gb ram

vista basic

i grafika intel gma x3100 :(

i łącze 512 kb/s

 

myśle że to nie wina kompa ani łącza bo jak już wczesniej napisałem gdy go kupiłem wszystko było ok, ale na wszelki wypadek podałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

U mnie czasem jest podobnie. Jeżeli filmiki na YT się zaczynają zacinać, to wyłącz przeglądarkę i skorzystaj z alternatywnej zainstalowanej na komputerze. Jeżeli to nie pomoże, możesz odinstalować flasha, a następnie zainstalować ponownie. A najprostszym sposobem jest po prostu ponowne włączenie komputera. Dużo ludzi ma ten sam problem i Adobe nie jest w stanie go rozwiązać do tej pory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie czasem jest podobnie. Jeżeli filmiki na YT się zaczynają zacinać, to wyłącz przeglądarkę i skorzystaj z alternatywnej zainstalowanej na komputerze. Jeżeli to nie pomoże, możesz odinstalować flasha, a następnie zainstalować ponownie. A najprostszym sposobem jest po prostu ponowne włączenie komputera. Dużo ludzi ma ten sam problem i Adobe nie jest w stanie go rozwiązać do tej pory.

 

Ok spróbuje potem, przyznam sie że kompa od dawna nie wyłączałem :mellow: chyba najwyższa pora ^^

W sumie to czyszczenie kompa też by się przydalo bo mam tylko kilka GB wolnego :/

Dzięki wszystkim za pomoc

edit: Ok Ranmus pomogło ponowne zainstalowanie, dzięki :)

zamykam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Nikas, Ty w ogóle przeczytałeś mojego posta? Ten błąd nie ma żadnego związku z zasyfieniem kompa. -_- Innych rad nie umiecie dawać niż tylko reinstalacja windowsa?

 

@bartas: I pamiętaj, że reinstalacja flasha nie rozwiązuje problemu. Trzeba to robić każdorazowo, kiedy błąd znów się pojawi, ewentualnie włączyć ponownie komputer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...