Skocz do zawartości

Przykład shootera


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. :) Dziś chciałbym wszystkim zaprezentować, a głównie początkującym, przykład prostego shootera. Co tu dużo mówić. Proste chodzenie graczem WSAD, strzelanie myszką, obrót gracza w kierunku myszki, tworzące się potwory (można ustawić czas w alarmach), pojawianie się apteczek(też można ustawić), 2 poziomy, aby zmieniała się szybkość pojawiania się potworków. Chyba wszystko napisałem. Jeżeli chcecie użyć tego przykładu, proszę, umieśćcie mnie w Creditsach. Aha jak ktoś chce to w apteczce w alarmie można dać, że się usunie po jakimś czasie.

 

Link: Przykład shootera by Bedi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pragnę zauważyć, że ten przykład jest dla początkujących. Ja sam mam rangę początkującego ale mnie na forum dawno nie było i się nie udzielałem. Dzięki za ocenki :)

EDIT. Aha i oprócz gracza i enemy reszta jest z zasobów GM'a, ale pozmieniana. To dlatego, że nie chciało mi się grafiki robić, a miała to być w pierwszej myśli gra :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od tego trzeba zacząć, że ja o AAOC:OD nic nie wiem. Jedyne co robiłem to filmik oglądałem. A shootera to ja chciałem zrobić zawsze :] Więc proszę mi tu nie wypominać, że jest AAOC:OD to ja od razu przykład shootera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od tego trzeba zacząć, że ja o AAOC:OD nic nie wiem. Jedyne co robiłem to filmik oglądałem. A shootera to ja chciałem zrobić zawsze :] Więc proszę mi tu nie wypominać, że jest AAOC:OD to ja od razu przykład shootera.

Nie chodzi tylko o ciebie, tylko ocałą społeczność GMClanu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...