Skocz do zawartości

Zablokowane Evil Islands w polsce czyli...


pablo1517

Rekomendowane odpowiedzi

Lol, odwracasz przeciwkomnie, to co on robi źle. A tu wyraźnie chodzi o to, ze jemu nie pasuje, jak ktoś używa modów czy robi coś nie tak jak mu się podoba -.-. Jak się nie podoba, niech takich osób nie bierze do gry, lub tak jak ja, hasłuje swoją grę, cały czas o tym mówie, człowiek nawet nie specjalnie rozgarnięty by się połapał. Ale co ja się będę czytania ze zrozumieniem spodziewał po kimś, który używa pojęć, których nie rozumie, lub myśli że rozumie, bo usłyszał je w kiepskiej amerykańskiej komedii...

 

Przyganiał kocioł garnkowi. Wszystko na ten temat.

 

Pablocyferki

Mogłeś napisać samo Pablo skoro nie znasz cyfr od 0-9. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest zasadnicza różnica, ja akceptuje fakt, ze komuś sprawia pójście na łatwiznę i nie ingeruje w cudze sprawy, nawet jeśli są związane tylko z rozgrywaniem gry. Jak coś mi się nie podoba czy mam swoje zasady, to ok. Nie chce żeby taki i taki ze mną grał, nie lecę od razu pisać o tym artykułów w interencie i swoich regulaminów.

 

Nie jesteś w temacie, mało wiesz, dużo gadasz. Jak zawsze, więc daruj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz mądralo, znajdź mi w internecie gdzieś mój regulamin według którego inni mają grać. Do byle której gry. Bo przedstawienie absurdalnych pomysłów na forum, a wprowadzanie swoich absurdalnych pomysłów w życie, to akurat trochę inna sprawa.

"I co teraz próbujesz udowodnić?" Najpierw zrozum pewne pojęcia, naucz się odróżniać sytuację, i zrozum co czytasz.

 

Ludzix wyczerpał temat po czym dostał odpowiedź, której pewnie nawet nie raczyłeś przeczytać, bo po co.

Wyobraź sobie że masz postać która posiada broń z czarem który atakuje wszystkich wrogów w zasięgu twojego wzroku. Wychodzisz na misję i po 5 minutach wszystko zabiłeś. Po prostu wyszedłeś na mapę, rzuciłeś sobie przerobiony czar który zciąga wszystkich wrogów do ciebie i poszedłeś jeść obiad. Ile czasu bawiłoby cię takie granie?

 

Akceptacja faktu działa z mojej strony w ich stronę, na odwrót już jest gorzej. "Bo lepiej robić wielki szum zamiast uzyć opcji "hasło".

 

@UP

Sam fakt, że ktoś rozgłasza WŁASNY regulamin dotyczący cudzej gry, i robi z tego taki szum, że teraz kto ci do gry nie wlezie to zaczyna "Siema, jesteś uczciwy?" jest dziwny. Albo kwestia chodzenia po forach o danej tematyce i pisania postów w stylu "nie grajcie z XYZ15" też jest dziwne. Własne zasady są dla ciebie, możesz iść na forum o grze, i znaleźć ludzi, którym odpowiada twój styl gry, skumać się z nimi i grać, a kogo nie chcesz to nie wpuszczaj, czy ja komu bronię? To jest INDYWIDUALNA sprawa, tak samo jak indywidualną sprawą jest to, że ktoś lubi kosić 10 ogrów 1 kliknięciem, i TO należy też akceptować, a nie tylko w jedną stronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo ja już kolejny raz tłumaczę: NIKT za tobą nie pośle świętej inkwizycji. Robisz problem że ktoś się ciebie pyta czy grasz uczciwie czy nie. Wolny kraj, każdy ma prawo takie pytanie zadać. Robisz wielkie problemy o hasła i tak dalej, a nie potrafisz zrozumieć tego że my zamiast hasła mamy ten regulamin. Co mi daje granie na haśle? Będę grał ze swoimi znajomymi, ale nikogo nowego nie poznam. Tymi zasadami łatwiej mi zweryfikować czy mogę kogoś wpuścić na mapę, czy nie bo wbije mi od razu 10k exp. A jak ktoś nie pasuje do mojego stylu gry (czyli mówiąc inaczej nie stosuje się do zasad które my sobie uzgodniliśmy), to z nim nie gram. Mam zasady, taka gra mi się podoba. Jak ktoś zabija te 10 ogrów 1 kliknięciem to niech zabija, ale nie u mnie na servie.

A tak co do całej twojej walki z regulaminem to jeden z liderów klanu Cysters powiedział coś w tym stylu:

To tak samo jakbym ja wyśmiewał ludzi bo przestrzegają kodeksu drogowego mimo że nie mam prawa jazdy a z samochodem dopiero zacznę swoją przygodę. Skoro producenci samochodów nie dodają z samochodem zasad jak jeździć i jakich rzeczy przestrzegać, to z jakiej paki ja mam przestrzegać zasad ustalonych przez ludzi którzy nie mieli wpływu na produkcję pojazdu. Sęk jest w tym że tak jak samochód, tak i gra jest narzędziem, i jako ogół mamy prawo wprowadzić sobie jakieś zasady na których będziemy grać, ale do których nikogo nie zmuszamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Zasady są po to, żeby je łamać"

 

PS. Pablo, zrozum. To jest ich regulamin. Wszyscy się zgodzili na przestrzeganie go a Ty nie masz nic do tego. Nie na każdym serwie gra się z tym regulaminem. Ogół graczy zgodził się na ten regulamin, no i on jest. Daj już im spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykład całkiem bez sensu, bo w tym przypadku gra nie jest "samochodem", a "drogą". Naprawdę, ktoś próbowal być mądrzejszy niż jest bo metafora bardzo słabiutko wiąże się z całą sytuacją.

 

Droga jest stworzona, by po niej jeździć, a ten kto wpadł na pomysł zrobienia dróg (by nie lecieć przez pola i łąki) wymyślił też zasady, jakie obowiązywać na tej drodze powinny, by ludzie się nie porozbijali. Do samochodu to se możesz pojedyncza postać przyrównać, to nie twórca samochodu ma ustalać zasady, tylko właściciel drogi.

 

Polecam przeczytanie działu "Nieuczciwi" na forum :/ .

 

Ogół graczy zgodził się na ten regulamin, no i on jest. Daj już im spokój.

Huh, tak jak ja bym ich męczył. Widać, że nie poświeciłeś więcej niż 10 min na zrozumienie tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tu się Pablo z twoim sprzeciwem nie zgodzę. Jak jeździsz sobie po drodze szutrowej czy nawet zwykłym polu to też musisz mieć "papier". Historia ładnie nam mówi, że najpierw był samochód, a potem dopiero zasady bo przez pewien okres każdy jeździł jak mu się żywnie podobało. To samo jest z EI-wszyscy grali jak chcieli, to wprowadziliśmy zasady żeby jakoś ten chaos opanować. Nival nie był skłonny robić coś w kierunku unormowania gry, to wzięliśmy to we własne ręce. Jeśli spotkałeś się z kimś z Rosji w ei (w co wątpię bo długo nie grasz, a rzadko się zdarza żeby nas i Rosję obsługiwał jeden server), to zauważyłbyś że oni też mają jakieś swoje zasady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pablo hehehe a myslisz ze np w roku 1920 (czy ileś, wale z głowy) gdzie przez ulice przejezdzaly max 2 samochody dziennie miales ograniczenia predkosci, wyznaczniki gdzie parkowac w jakim odstepie od skrzyzowania czy zasady wyprzedzania? Nie bo nie byly potrzebne, po co jak zeby zderzyć się z inną furą naprawde musiałbyś sie bardzo starac. Zreszta co to ma do rzeczy?

W ogole nie wiem po co ten temat, boxer zasadzil wg mnie sensownymi argumentami i nie wiem po co robić szum z tego. Tak sie lepiej gra i tyle, grasz w counter strika też sie typy wkurzają jak ktoś jedzie na aim bocie i dziwisz im sie? bo ja wcale. Nie znam zasad gry więc moge jedynie mniemać że regulamin jest lekko przesadzony, jesli tak jest w rzeczywistosci - to i tak co mi do tego? Widzisz gralem kiedys w ultime na serwerze gdzie zabronione byly teksty w stylu 'chodz po expić' zamiast tego rzucało sie 'Witaj wojowniku, nie zechcesz przyłączyć się do wyprawy na cmentarzysko?' i tyle, dla jednych to głupie bo dużo osob uważa że mmorpg bez rotflow loli i innych 'new sql' hasełkach to nie gra, a mi gralo sie tam ######ście przyjemnie. Po to ten serwer powstał żeby grali tam tacy którym sie serwer podoba, a graczy nie rbakowało. To samo jest w Evil island chlopaki dostosowali regulamin do swojego serweru bo wielu graczy woli grać tak. Ja bym sie wkurzął jak ide skosic jakiegos ptowora a tam wyskakuje typ z mega mieczem i wybija wszystkie jednym ciosem a ja chociaż gram od miesiąca musialbym isc zakuwać ślimaki bo wszystkie inne expowiska zajęte przez świętych kozaków. Takie moje skromne zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aimbot to odpowiednik modów, jak już mówiłem, też jestem przeciwko modom, ale ponieważ, nikt z modami ci nie moze wejść do gry, jeśli sobie zahasłujesz i dasz hasło tylko znajomym, to nie powinienes miec nic do tego, że ktos sam lub z innymi moderami sobie gra na cheatach. (Poznawać ludzi możesz na forum jak już mówiłem.)

Masz rację z pewnością, Propa, tylko ze Evil Islands nie jest MMORPGiem, a to nie jest stronka, żadnego prywatnego serwera.

To jest taki Open RPG. Jest Master Serwer, który spełnia funkcję lobby, zakładając gre, wysyłasz jakieś tam info do master serwera i twoje dane są tam zapisane, inni wchodzą, odświerzają "lobby" i otrzymują listę aktualnie grających/hostujących graczy, a ty klikasz i dołączasz do kogo chcesz (chyba, że gra jest zahasłowana). To nie MMORPG, że w każdej chwili zjawi ci się jakiś kox i zepsuje całe zadanie kosząc strażników skarbu jednym zaklęciem...

 

Co do "klimatycznych serwerów" grałem w coś takiego na WoWie i też lubię, ale to naprawdę nie taki sam przypadek.

 

Jest lipa, kiedy np. wchodzi ktoś kto ma 1.5k expa, a druga osoba ma 800, tak na dobrą sprawę, obie postaci kwalifikują się pod ten sam rodzaj zadań, ale już nie wiesz, czy wolno ci z kimś takim grać czy nie, bo jak coś popieprzysz to się może okazać, że ktoś dla jaj sobie chodzi po serwerach i szuka swoich "pseudo oszustów", zostaniesz zreportowany na forum i potem z nikim nie pograsz -.- . Granie według swojego sumienia, ok, tworzenie regulaminu, który decyduje o tym, kto jest uczciwy a kto nie - nie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flaku naprawdę daruj, bo z tobą pogadać się nie da, ok jest tylko to co tobie się podoba, reszta jest przecież co najmniej dziwna :/.

Wpadasz ot tak, żeby sypnąć offtopem, rzadko mając coś sensownego do powiedzenia, a jak się okazuje, że nie masz racji lub sam sobie zaprzeczyłeś to rzucasz swoje słynne "no i co chcesz udowodnić" po czym znikasz. Skoro widzisz tu kłótnię, i marnotrawstwo czasu, to po diabła sam się udzielasz, i marnujesz swój czas -.- .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałeś go?

 

EDIT: Ja bardzo chętnie omówię resztę kwestii z Boxerem na gg, jeśli do mnie napisze. Żeby mi żadne Flaczki z krzaków nie wyskakiwały z jakimś offtopem nie mającym nic do reszty tematu. Jak się chce wypowidać, to trzeba cały temet czytać, a nie " A przeczytam tylko kilka ostatnich, bo pewnie i tak reszta nie ma znaczenia.".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, muszę kolejny raz to napisać, i teraz to podkreślę: NIKT POWAŻNY NIE MA ZAMIARU CIĘ REPORTOWAĆ NA FORUM BO NIE GRASZ WEDŁUG REGULAMINU. Jak przeszkadza ci to że grupa trzynastolatków (nie mówię że wszyscy bo jest wielu całkiem rozgarniętych) nazywa cię oszustem to wystarczy zmienić podejście do gry. Mówiłem już: nie podoba się to grasz jak ci przyjemnie. Skoro uważasz że nasz regulamin jest tępy i tak dalej to nie musisz w cale z nami grać i nasze zdanie nie powinno na tobie robić wielkiego wrażenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na ilość tych reportów, niektóre ich powody, oraz słysząc w grze ciągle powtarzające się pytanie i dochodzenia typu "na pewno jesteś uczciwy?" jakoś ciężko jest się przekonać, że spotkam kogoś poważnego.

 

Zauważyłem, że w moim profilu nie ma numeru gg. Wyślę PM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...