Skocz do zawartości

NoName Team


Piczer

Rekomendowane odpowiedzi

NoName Team

Jesteśmy tak młodym teamem, że nawet się nie narodziliśmy :). Nazwa także. Z tego względu ogłaszam nabór, bo w planach nie było mowy o "jednoosobowym teamie", lecz o "teamie". Nie chcemy robić byle gówien, dlatego nie przyjmiemy byle kogo. Nie, nie lubię Game Makera (przynajmniej teraz).

Pierwszym projektem, jaki będziemy usiłować zrobić jest jeszcze nie ustalony. Pewne jest, że będzie to jedno z nich:
  • Gra via WWW
  • Zbiór stabilnych klas wielokrotnego użytku, mające na celu przyspieszenie tworzenia jakiejkolwiek strony (np. obsługa sesji, bazy danych, logowania)

Co oferuję?
Nie płacę. Nie przyjmujemy osób, które chcą coś w zamian, tylko takie które chcą współpracować.

Kogo przyjmiemy?
Potrzebne są osoby, które:
  • bardzo dobrze opanowały język PHP 5 (OOP)
  • mają dużo wolnego czasu
  • mają chęci

Mile widziane
  • znajomość wzorców projektowych takich jak Singleton, czy MVC
  • znajomość obsługi klienta SVN
Komunikować będziemy się -> chyba <- przez IRC.

Chcę do teamu...
Świetnie. Pokaż, co potrafisz: http://piczer.info/nabor.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuję"27. Jestem nowy i chcę zrobić jakaś fajną grę w teamie. Gdzie mogę zebrać ekipę?

Najpierw zadaj sobie pytanie: "Co ja będę robić?". Żeby zachęcić ludzi do współpracy musisz pokazać na co cię stać, co umiesz. Nikt nie dołączy do Twojego teamu kompletnie Cię nie znając.

***"Koniec cytatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuję"27. Jestem nowy i chcę zrobić jakaś fajną grę w teamie. Gdzie mogę zebrać ekipę?

Bajki Ci się pomyliły.

Najpierw zadaj sobie pytanie: "Co ja będę robić?". Żeby zachęcić ludzi do współpracy musisz pokazać na co cię stać, co umiesz. Nikt nie dołączy do Twojego teamu kompletnie Cię nie znając.

***"Koniec cytatu.

Po teście widać że ma olej w głowie chłopak, nie wiem jak ty.

 

W ogóle dodaj CO cytujesz. ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie o to chodzi, chyba jak napisał:

Pierwszym projektem, jaki będziemy usiłować zrobić jest jeszcze nie ustalony. Pewne jest, że będzie to jedno z nich:

    * Gra via WWW
    * Zbiór stabilnych klas wielokrotnego użytku, mające na celu przyspieszenie tworzenia jakiejkolwiek strony (np. obsługa sesji, bazy danych, logowania)

TO LOGICZNE JEST ŻE BĘDZIE PISAŁ KOD? Gratuluje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem takim frajerem, żeby podpisywać się pod czyjąś pracę. Nigdy bym tak nie zrobił.

Ale skoro chcecie to ja na początku zaplanuję całą aplikację, a później porozdzielam zadania na członków (i siebie. Dostanę prawdopodobnie najwięcej). W razie ewentualności, poprawię coś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...