Skocz do zawartości

Spotknie GMClanowiczów z Warszawy :P


Platyna

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Filar Społeczności
Dokładnie, przez całe życie jesteś dzieckiem.
Wiedziałem, że to podacie. I to jest błędne stwierdzenie, bo jestem dzieckiem tylko i wyłącznie w kontekście syn ojca / matki, natomiast w kontekście ogólnym (o którym jest mowa) nim już nie jestem. Dzieci, to ja do was mogę mówić, bo nimi jesteście dopóki nie skończycie lat 18. Ave! Bachory jedne!

 

A i jeszcze drogi G-enjoy, musisz poszukać czegoś innego niż wyrazu pryk, bo jego znaczenie tutaj nie pasuje, w przeciwieństwie do gównażerii wobec większości użytkowników. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18-nastka to jakaś nieznacząca liczba którą ktoś sobie wymyślił jako wiek w którym stajemy się dorośli.

A ja uważam, że mogą być 30 latki które są jak dzieci oraz bardzo dojrzałe 13-latki

18 to tylko umowna liczba a w rzeczywistości nie ona określa czy ktoś jest dorosły.

Ja stwierdzam że dorosły nie jestem i szybko nie będę, ale nie jestem dzieckiem.

Tym akcentem skończmy ten do niczego nie prowadzący offtop.

 

Poczekam do wieczora czy ktoś jeszcze wyrazi chęć przyjścia na spotkanie i wyznaczę jakiś termin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, że to podacie. I to jest błędne stwierdzenie, bo jestem dzieckiem tylko i wyłącznie w kontekście syn ojca / matki, natomiast w kontekście ogólnym (o którym jest mowa) nim już nie jestem. Dzieci, to ja do was mogę mówić, bo nimi jesteście dopóki nie skończycie lat 18. Ave! Bachory jedne!

 

A i jeszcze drogi G-enjoy, musisz poszukać czegoś innego niż wyrazu pryk, bo jego znaczenie tutaj nie pasuje, w przeciwieństwie do gównażerii wobec większości użytkowników. :P

 

Przemądrzała zrzęda, która osiągnęła 18 lat i nie może przestać się tym podniecać. Osoba, która poniża (chyba złe określenie) ludzi poniżej 18 lat.

Też jesteśmy ludźmi, tak jak Ty. Your just some kind of racist.

Ave.

 

@Platyna: No dokładnie, to że mam 15 lat nie znaczy, że muszę być dzieckiem :)

Mój ojciec ma 35 lat a zachowuje się na góra 10 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde! To jest temat do zorganizowania spotkania dla ludzi którzy mają możliwość dojazdu do Warszawy a nie temat: "Ej napiszmy gdzie chcemy zrobić spotkanie tak dla jaj!"

 

Zorganizujcie się i zróbcie spotkania w Szczecinie czy gdzie tam chcecie a nie robicie tu bałagan...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Przemądrzała zrzęda, która osiągnęła 18 lat i nie może przestać się tym podniecać. Osoba, która poniża (chyba złe określenie) ludzi poniżej 18 lat.

Też jesteśmy ludźmi, tak jak Ty. Your just some kind of racist.

Ave.

Yyyyy, podnieca się? Słuchaj, w świetle prawa jesteście dziećmi czy tego chcesz czy nie, to raz. Dwa, że niestety, ale część osób zachowuje się tutaj gówniarsko i jest to adekwatne określene, vide kwestia z Dziabem i jej obrażaniem w temacie foto galerii, co to wywaliłem posty. Ale to nie znaczy, że wszystkich uważam za gówniarzy, np. takiego Marmota. Przyczepiłem się do stwierdzenia Platyny, który zaledwie o 2 lata młodsze osoby nazywa dzieciakami, a sam się nim nie poczuwa. To co ja mam powiedzieć, skoro jestem od tamtych osób starszy o te 10 czy 11 lat? Ktoś kto ma 14 czy 16 lat - nie ma znaczenia, bo to dla mnie ta sama grupa wiekowa, tak więc weź przestań tutaj pisać te swoje wywody, bo za parę lat będziesz robił i tak to samo, bo to jest naturalna kolej rzeczy. Poza tym nie znasz się na żartach. Koniec tematu.

 

update: Cześć Bartek!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyczepiłem się do stwierdzenia Platyny, który zaledwie o 2 lata młodsze osoby nazywa dzieciakami, a sam się nim nie poczuwa. To co ja mam powiedzieć, skoro jestem od tamtych osób starszy o te 10 czy 11 lat?

 

Akurat pragnę zauważyć, że w tamtym poście nie powiedziałem że ja nie jestem dzieckiem. Powiedziałem tylko że nie będę dzieci rozpijał. Ja nie wiem czy oni piją czy nie piją więc nie proponowałem.

Poza tym to też było żartem więc wiesz...

Ponownie proponuje zakończyć tę dyskusję i wrócić do tematu.

 

Dobra co powiecie na sobotę 21 lutego? Komu pasuje? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Poza tym to też było żartem więc wiesz...
Przecież wiem, mój przytyk też, ale widocznie niektórzy biorą wszystko na poważnie.

 

Wracając do tematu, żeby nie było totalnego offtopa:

Bawta się dobrze. :) Ja w weekend wyjeżdzam do Szczecina na parę tygodni, więc chyba muszę się przenieść do innego wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież wiem, mój przytyk też, ale widocznie niektórzy biorą wszystko na poważnie.

 

Wracając do tematu, żeby nie było totalnego offtopa:

Bawta się dobrze. :) Ja w weekend wyjeżdzam do Szczecina na parę tygodni, więc chyba muszę się przenieść do innego wątku.

Gdzie dokładniej :rolleyes: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba nie sądzisz, że podam dokładny adres. Zresztą napisałem Ci chyba w innym wątki w jakiej dzielnicy miasta mieszkam. Wracajmy do tematu.

Nic nie powiedziałem o dokładnym adresie :P, Tylko pomiędzy Szczecin ....... nr klatki jest duży odstęp :P przecież nie naśle bombowców.

A co ja będę truł, i tak mam pecha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze to mamy 4 osoby:

Ja

Kofel

Dziab

 

Matthew fajnie by było gdybyś jednak zechciał przejechać się te 60 km... Kofel jakoś nie marudzi a wręcz przeciwnie.

Liczymy że się zdecydujesz

 

Napiszę do tych osób szczegółowo co i jak.

Gdyby ktoś jeszcze był zainteresowany spotkaniem proszę o kontakt ze mną na GG (podany w profilu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...