Skocz do zawartości

Hell on Earth


Moho

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

:] Jak sobie wyobrażacie piekło na ziemi ?? Pytanie dotyczy mojego przyszłego projektu, mi nic nie wpada do głowy, nie wiem czy ma to wyglądać na wojne, opustoszałe miasta, lewitujące przedmioty, nowoczesne miasto wymieszane z jakimś tam klimatem gotyku czy coś w ten deseń :P

 

Jeżeli macie jakieś pomysły to prosiłbym, zamieszczajcie je tutaj jestem bardzo ciekaw jak wy sobie to wyobrażacie, każda sugestia jest mile widziana :D nawet nie musi to wyglądać jakoś poważnie, wrecz przeciwnie ma być nawet wesoło :D

 

Zapraszam na burzę mózgów... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Szczerze? Ja sobie wyobrażam, że ta gra albo nie wyjdzie albo będzie kiszką. Gry nie robi się według opinii forumowiczów, tylko własnych ustalonych planów, inaczej z tego nic dobrego nie wyjdzie. Jeżeli nie masz pomysłu na grę, to raczej też nie będziesz miał chęci na jej ukończenie.

 

A Hell on Earth kojarzy mi się z grą Doom 2: Hell on Earth.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3D Realms zakałada na swoim forum tematy typu "Co chcielibyście ujrzeć w naszej grze" tak samo Flaming Sheep Software, przy produkcji Classic Doom 3, ja nie mam zamiaru robić gry dokładnie takiej samej jak wy mi mówicie, chciałbym tylko wiedzieć jak wy sobie coś takiego wyobrażacie.

 

PS: ten projekt będzie się nazywać FuuN 2D : Hell on Earth :P i będzie parodią Doom'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem, ale tam chyba była jakaś zagłada bombą atomową czy coś w tym stylu ?

 

A mi chodzi, o dosłowne piekło takie prawdziwe i jak by wyglądał nasz świat gdyby te piekło się na nie wydostało...

 

 

... no nie ....

 

 

 

... :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądnij sobie Constantine'a w momencie w którym przechodzi do piekła żeby znaleźć tam jakąś dziewczyne: W skrócie wysoka temperatura, wszedzie widać kolor czerwieni, wokół demony i inne potwory, ogień tryska z wszystkich stron, a cały krajobraz wygląda jakby nastąpił tam wybuch gigantycznej bomby atomowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopieee..... to jest bez sensu, kompletnnie bez sensu. To nie jest tak że wymyśliłem sobie ot tak: To jest bez sensu. Moje zdanie wykształtowało się na wskutek jednego wydarzenia:

Był piękny słoneczny dzień, razem z Tekstem Przecinkiem, i całą ekipą(a wszystkich było chyba z 15) poszliśmy na Szacunkową równinę. Niestety spotkaliśmy tam Byka(a pełno tam ich, prawie tyle co torreadorów). Ów byk był o dziwo groźny i zagroźił że nas zje. Byk odrzekł: "Jak sobie wyobrażacie swoją śmierći ?? Pytanie dotyczy mojego przyszłego czynu, mi nic nie wpada do głowy.

Jeżeli macie jakieś pomysły to prosiłbym, zamieszczajcie je tutaj jestem bardzo ciekaw jak wy sobie to wyobrażacie, każda sugestia jest mile widziana nawet nie musi to wyglądać jakoś poważnie, wrecz przeciwnie ma być nawet wesoło"

Tekst Przecinek jednak powiedział:"Szczerze? Ja sobie wyobrażam, że to zabójstwo albo nie wyjdzie albo będzie kiszką. Morderstwa nie robi się według opinii ofiar, tylko własnych ustalonych planów, inaczej z tego nic dobrego nie wyjdzie."

Popierałem zdanie teksta, jednak byk był nie wzruszony i dalej upierał się przy swoim. Trudno, byliśmy zmuszeni i każdy podał pomysły na swoją śmierć. Jednak nikt nie wiedział jakie są możliwości byka, jeden powiedział że chce spaść z 90 metrowego wieżowca, inny chciał zostać uduszony przez palme kokosową. Byk starał się bardzo aby wszystkie wymogi ofiar zostały spełnione. Jednak niestety okazało się że tekst ma racje i nic z tego nie wyszło a wszyscy uciekli i przeżyli.

 

Nie pisałem tego tyle gdyby to było bez celowe. otóż przesłanie jest następujące: Warto posłuchać Ranmusa gdyż on ma racje , a my po prostu nie znamy twoich możliwości , upodobań, i nie wiemy jakie propozycje mogą być realne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...