Skocz do zawartości

Przesyłanie danych


Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o prosty przykład w którym client łączy się z serverem i po włączeniu servera jest message=get_string('Podaj wiadomosc','wiadomosc'), po czym zmienna message wysyla się do clienta i w cliencie pokazuje się napis z zmiennej message.

 

Z gory thx

 

Edit: będe bardzo bardzo wdzięczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie robiłem nigdy online ale 39dll. próbowałeś.

 

A tak ogólnie mówiąc co chwile o coś prosisz... chodzenie jakieś tam, jazda jakaś tam, biblioteki jakieś tam... co kawałek coś innego .

Ile na raz projektów robisz 100 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile na raz projektów robisz 100 ?

 

Nie, tylko że każdego dnia coś zacznę, a następnego dnia wpada mi do głowy inny pomysł i to co zacząłem porzucam ;)

 

Edit: wszyscy gadaja: naucz sie dll-a. No i chcę się nauczyć.. ale chyba nie z tego !! : https://gmclan.org/index.php?czytajart=46

 

jakies sockety i nie sockety w ogole tego nie rozumiem a jakby mi ktos przyklad prosty podal to bym obejrzał i zaqmał.. albo jakiś kurs dll-a i jak go stworzyć, jak uzyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edit: wszyscy gadaja: naucz sie dll-a. No i chcę się nauczyć.. ale chyba nie z tego !! : https://gmclan.org/index.php?czytajart=46

jakies sockety i nie sockety w ogole tego nie rozumiem a jakby mi ktos przyklad prosty podal to bym obejrzał i zaqmał.. albo jakiś kurs dll-a i jak go stworzyć, jak uzyc

Ta wypowiedz powinna trafic do ulubionych dowcipow, serio.

Tak do Twojej wiadomosci: Nie, nie "zaqmal" bys, dla tego, ze wogole nie analizowal bys kodu. Skoro olewasz analize prostego przykladu, to jestem pewien ze zastosujesz metode kopiego-pasta i znow przylecisz z zalem ze Ci nie dziala.

"jakies sockety i nie sockety w ogole tego nie rozumiem a jakby mi ktos przyklad prosty podal to bym obejrzał i zaqmał" - to mnie rozbroilo hehe. Wlasnie to polega na tym bys zrozumial czym one sa jesli myslisz nad stworzeniem remote control by tyranizowac siostre z sasiedniego kompa.

Dla czego teraz jest taka moda na brak checi zrozumienia tego co sie podtyka pod nos? Eh, co za pokolenie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla czego teraz jest taka moda na brak checi zrozumienia tego co sie podtyka pod nos? Eh, co za pokolenie..

 

poniewaz własnie podtyka sie im wszytsko pod nos nawet to czego nie rozumieją i wiedza ze nawet jesli nie zrozumieją to ktos im pomoze wiec nie mają po co miec chceci aby zrozumiec cos co jest dla nich niezrozumiałe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ogole to wszystko jest glupie powinno byc send_to_server(zmienna) czy cos tam a nie kur.. miliard bezsensowych sreli ddleli gowneli zasraneli .. -_-

 

 

no ale juz trudno jak jest dll to jest. teraz pytanie:

czy ten link co wczesniej padl to jest wytlumaczenie dzialania dll-a ktorego juz ktos zrobil do robienia gier mmorpg itp?

czyli czy jest gotowy plik dll ktorego mozna uzyc do tego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jest, nazywa sie 39dll, na yoyogames jest paczka pliku gm6 ze skryptami + przyklady. Ten link co Ci podali wczesniej to opis jak korzystac z tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...