Skocz do zawartości

W co chciałbyś zagrać przez neta?


Matthew

Rekomendowane odpowiedzi

CS:S ssie. Kup sobie lepiej na Allegro klucz do CS, to dostaniesz przy okazji wszystkie części Half-Life 1, Team Fortress Classic, Condition Zero, Day Of Defeat, Deathmatch Classic i Ricochet. A klucz kosztuje jakieś 20zł, oryginalny oczywiście i nie musisz się męczyć grając w badziewie zwane CS:Source, bo masz wtedy oryginalną najlepszą multiplayerową grę - CS 1.6

 

 

Już był kiedyś GMCLANowy klan Soldata. Całość się skończyła na tym, że klan miał jakichś 20 graczy, z czego regularnie grało 5 osób, a do tego każdy mecz przegrywaliśmy.

 

CS 1.6 mnie odstrasza fizyką i grafiką.

Co do soldata, jestem typowym maniakiem FPS'ów, chyba się nie nadam ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

CS 1.6 mnie odstrasza fizyką i grafiką.

Ale Half-Life 1 to już lubisz, co nie ;p ? Mimo, że ma tą samą fizykę i gorszą grafikę, a jak wgrasz HD Packa to ma grafikę na tym samym poziomie (: . Zresztą, ktoś kto nie umie żyć w grze bez antialiasingu, motion blurów itp. zbędnych bajerów daleko ma się do prawdziwego gracza :P .

Zresztą, to dziw, że Cię nie odstrasza fizyka w CS:S - grze w której strzelisz komuś obok głowy i zalicza ci headshota. W CS 1.6 to przynajmniej musisz trafić w tą głowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Half-Life 1 to już lubisz, co nie ;p ? Mimo, że ma tą samą fizykę i gorszą grafikę, a jak wgrasz HD Packa to ma grafikę na tym samym poziomie (: . Zresztą, ktoś kto nie umie żyć w grze bez antialiasingu, motion blurów itp. zbędnych bajerów daleko ma się do prawdziwego gracza :P .

Zresztą, to dziw, że Cię nie odstrasza fizyka w CS:S - grze w której strzelisz komuś obok głowy i zalicza ci headshota. W CS 1.6 to przynajmniej musisz trafić w tą głowę.

Bo oczy mnie bolą i tyle o_0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś robił sobie przerwy od siedzenia na komputerze i wychodził na dwór, to by Cię nie bolały oczy (: . A jak tak bardzo przeszkadza Ci grafika, to możesz grać na najwyższej możliwej rozdziałce i w sterowniku karty grafiki wymusić antyaliasing 16x, aczkolwiek nie wiem jaki jest sens, jak wielu ludzi często zaniża detale na maxa, tylko po to, żeby jak najwięcej FPS mieć (:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś robił sobie przerwy od siedzenia na komputerze i wychodził na dwór, to by Cię nie bolały oczy (: . A jak tak bardzo przeszkadza Ci grafika, to możesz grać na najwyższej możliwej rozdziałce i w sterowniku karty grafiki wymusić antyaliasing 16x, aczkolwiek nie wiem jaki jest sens, jak wielu ludzi często zaniża detale na maxa, tylko po to, żeby jak najwięcej FPS mieć (:

 

Nie ja ^^

Co do TF2, prawda jest taka że mam detale na medium (modele na high, hdr włączony, color corection też + aa x8) dla stałego 60FPS :(

 

Marmot, dzis ciężko już o graczy tongue2.gif -

 

Nie rozumiem go, brytyjczyk. Ja rozumiem wyłącznie amerykański akcent :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje ściągnąć najnowszy film Pixar Studious :) i oglądać go z padem/myszką w ręku.

 

Speaking of the game play, IF you think that you are real gamer enjoy ALL aspects of the game not only ONE.

Tyle ode mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Real gamer cieszy się głównie gameplayem, bo jest najważniejszy :P. To, że teraz ludzie tak przekręcili rynek gier, iż wydawcy wolą wypluwać kolejne interaktywne filmy zamiast "rozwinięcia szachów" to już niestety nie moja wina. Dobrym przykładem jest Resistance na PS3, gdzie sony trąbiło, że ta gra POTRZEBUJE dysków blue ray :) Jednak jak się do nich dobrać, to okazuje się, że ponad połowa miejsca jest zajmowana przez pre-renderowane cutscenki :D. Wywalamy cutscenki i gra śmiało może wyjść na Xboxa :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Warcraft 3 Reign of Chaos

Counter Strike 1.6

Condition zero

Counter strike source

Wolfenstein: Enemy Territory

Thief 2

Heroes of Might and Magic III

Soldat

Diablo 2: Lord of destruction

Left 4 Dead

Warzone 2100

Twierdza krzyzowiec

Half-life 2:Deatmatch

Half-life

quake 1

duke nukem 3D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...